Notice: Undefined index: id in /var/www/ecom/html/staranni/get_meta.php on line 9

SALONY FRYZJERSKIE

- SALON - lista firm z całej Polski 🐶 Zwierzoklub.pl

Najlepsze firmy z kategorii SALON, które znamy oferują takie usługi, jak:

balejaż

czesanie

dekoloryzacja

farbowanie - zwykłe i z refleksami

fryzury komunijne

fryzury ślubne

koloryzacja

kreatynowa terapia włosów

przedłużanie włosów

spa dla włosów

stylizacja włosów

trwała podnosząca

trwała skręcająca

upięcia

zabiegi pielęgnacyjne

Znajdź swoją miejscowość:
00-004 Warszawa , 01-607 Warszawa 8 , 02-544 Warszawa , 02-660 Warszawa , 02-760 Warszawa , 05-074 Desno 7c , 05-080 Mościska 4A , 05-088 Konary 34 , 05-091 Ząbki , 05-140 Jachranka 21a , 05-140 Serock , 05-170 Trębki Nowe 105 , 05-180 Stanisławowo 90G , 05-240 Franciszków 81 , 05-240 Kozły , 05-252 Trojany 23a , 05-280 Myszadła 82 , 05-300 Mińsk Mazowiecki , 05-306 Jędrzejów Nowy 5 , 05-311 Ruda 37 , 05-326 Dąbrowica 5a , 05-326 Kolno 7 , 05-430 Jatne 47 , 05-430 Ostrów 87 , 05-430 Ostrów 93 , 05-500 Piaseczno , 05-520 Kawęczyn 12C , 05-520 Opacz 88c , 05-530 Wincentów 34 , 05-600 Kobylin 57A , 05-620 Wilków Drugi 190 , 05-640 Kozietuły Nowe 31 , 05-650 Jakubowizna 49 , 05-651 Wola Kukalska 8 , 05-840 Domaniewek 23b , 06-100 Grabówiec 100CB , 06-126 Begno , 06-126 Borza-Przechy 1 , 06-126 Szyszki Włościańskie 14 , 06-126 Szyszki Włościańskie 43 , 06-212 Pienice 47 , 06-213 Rzechowo-Gać 20 , 06-214 Karolewo 41 , 06-214 Raki 84 , 06-300 Lisiogóra 16 , 06-320 Ramiona 1 , 06-323 Połoń 9 , 06-400 Wola Pawłowska 15 , 06-440 Koźniewo Wielkie 69 , 06-456 Gostomin 30 , 06-458 Niedzbórz 116 , 06-460 Kołaki Wielkie , 06-461 Lipa 3b , 06-513 Wieczfnia Kościelna 98 , 06-520 Dzierzgówek , 06-521 Wiśniewo 81a , 06-545 Lipowiec Kościelny 80 , 06-650 Dąbrowa Duża 2 , 07-100 Ruchna 43D , 07-130 Laski 18a , 07-206 Wola Mystkowska 14 , 07-207 Nowy Lubiel 24a , 07-207 Osiny 6 , 07-215 Kalinowo 16 , 07-215 Obryte 120 , 07-215 Obryte 47 , 07-215 Psary 49A , 07-215 Sokołowo Włościańskie 47 , 07-221 Turzyn 71b , 07-300 Ostrów Mazowiecka , 07-302 Jelonki 13 , 07-304 Kalinowo 70 , 07-304 Smolechy 31a , 07-305 Króle Małe 16 lok. 1 , 07-320 Kańkowo 39a , 07-401 Teodorowo 42 , 07-402 Łęg Starościński 93 , 07-402 Olszewka 10A , 07-438 Zalas 46b , 08-110 Wołyńce 5 , 08-110 Wołyńce 64c , 08-111 Krzesk-Królowa Niwa 77 , 08-113 Domanice 52 , 08-117 Wodynie 47 , 08-205 Stara Kornica 162 , 08-206 Huszlew 74 lok. B , 08-322 Ceranów 212 , 08-400 Garwolin , 08-400 Unin 1b , 08-404 Chęciny 46 , 08-404 Górzno , 08-404 Górzno-Kolonia 32a , 08-404 Reducin 85a , 08-412 Brzuskowola 32 , 08-412 Wilchta 5 , 08-420 Zasiadały 57 , 08-430 Gózdek 35a , 08-430 Piastów 25a , 08-440 Puznówka 54 , 08-455 Derlatka , 08-460 Gończyce 15 , 08-480 Podłęż 3a , 08-500 Brusów 58 , 08-500 Rososz , 08-503 Grabów Szlachecki 97 , 08-503 Nowodwór 114 , 08-503 Wrzosówka 7A , 08-504 Ułęż 72 , 09-110 Idzikowice 35d , 09-131 Joniec , 09-131 Proboszczewice 55 , 09-135 Złe Borki , 09-140 Budy Kraszewskie 4 , 09-140 Łempinek , 09-140 Unieck 48 , 09-142 Zdunowo 35 , 09-164 Dzierzążnia 3 , 09-164 Kadłubowo 22 , 09-215 Bożewo 118 , 09-230 Zągoty 22 , 09-310 Gościszka 35 , 09-400 Maszewo Duże , 09-411 Siecień 156 , 09-411 Srebrna 43 lok. 3 , 09-413 Siecień 11b , 09-454 Blichowo 67 , 09-520 Wincentów 4/2 , 09-533 Grabowiec 17b , 09-541 Sejkowice 27A , 09-550 Budy Kaleńskie , 09-550 Helenów 22 , 09-550 Reszki 21 , 1 Maja 68-208 Łęknica , 10-274 Olsztyn , 10-457 Olsztyn , 1000-lecia 38-600 Lesko , 11-010 Kronowo 15D , 11-030 Purda 12C , 11-042 Wołowno , 11-214 Galiny 53B , 11-400 Kruszewiec 21 , 11-520 Ryn , 12-100 Lipowa Góra Wschodnia 24/6 , 12-100 Olszyny 112c , 12-250 Mikosze 7a , 13-100 Łysakowo 64 , 13-220 Hartowiec 122 , 13-230 Jamielnik 107 , 13-230 Wielki Łęck 3 , 13-300 Pacółtowo 3 , 13-324 Mroczno 32a , 13-330 Bielice 17a , 13-340 Biskupiec , 14-105 Florczaki 21 , 14-107 Gierzwałd 51 lok. , 14-200 Frednowy 58 , 14-200 Stradomno 8 , 14-220 Łęgowo 76 lok. 3 , 14-420 Nowe Monasterzysko 9 , 15-001 Białystok , 16-070 Sienkiewicze 28A , 16-124 Makowlany 46 lok. 1 , 16-130 Podłubianka , 16-200 Dąbrowa Białostocka , 16-200 Sadek 4 , 18-112 Poświętne 4 , 18-214 Kostry-Śmiejki 15 , 18-214 Sobolewo 11 , 18-214 Stare Kostry 23 , 18-300 Przeździecko-Drogoszewo 3a , 18-400 Czaplice 17 , 18-400 Nowe Kupiski 124 , 18-414 Mątwica , 18-500 Lachowo 42 , 18-525 Turośl 3a , 19-111 Krypno Kościelne 55 , 19-111 Krypno Wielkie 1a , 19-124 Rutkowskie Duże 30a , 19-400 Olecko-Kolonia 37 , 19-500 Kośmidry 13 lok. , 19-500 Okrasin 2 , 20-050 Lipniak 1ł , 20-258 Wólka 2a , 20-388 Ćmiłów 83 , 20-515 Krężnica Jara 6 , 20-605 Lublin 16 , 20-880 Lublin 5F , 21-002 Dąbrowica 143a , 21-002 Panieńszczyzna 73b , 21-008 Dąbrowica 143A , 21-010 Łęczna , 21-020 Łysołaje-Kolonia 64A lok. 5 , 21-025 Nasutów 31a , 21-030 Kozubszczyzna 77 , 21-030 Kozubszczyzna 80 , 21-030 Motycz , 21-044 Trawniki 615 , 21-044 Trawniki 617 , 21-044 Trawniki 619 , 21-044 Trawniki 701 , 21-050 Wola Piasecka 49 , 21-060 Fajsławice 132 , 21-060 Fajsławice 24 , 21-080 Zagrody 112 lok. 7 , 21-080 Zagrody 114 lok. 9A , 21-080 Zagrody 39 , 21-100 Nowodwór 26a , 21-100 Rokitno 122a , 21-100 Trzciniec 42 , 21-102 Ostrówek-Kolonia 90 , 21-107 Nowa Wola 96 lok. 4 , 21-107 Wola Sernicka 218 , 21-146 Przytoczno 1 , 21-210 Kopina 37 , 21-211 Dębowa Kłoda 112 i , 21-222 Podedwórze 47c , 21-300 Biała 118 lok. , 21-302 Lipniaki 1a , 21-307 Ulan-Majorat 77 , 21-345 Nowiny 45 , 21-345 Olszewnica 108 , 21-345 Wola Chomejowa 164 , 21-400 Krynka 187 , 21-400 Wólka Świątkowa 10 , 21-400 Wólka Świątkowa 39 , 21-400 Zalesie 86b , 21-404 Trzebieszów Drugi 31 , 21-404 Trzebieszów-Kolonia 50e , 21-411 Świderki 166 , 21-412 Turzystwo 50 , 21-421 Stanin 54A lok. 11 , 21-422 Stanin 103 , 21-422 Stanin 72 , 21-426 Nowy Świat 13 , 21-426 Osiny 64 , 21-481 Wola Gułowska 48 , 21-481 Wola Gułowska 67 , 21-500 Rakowiska , 21-530 Piszczac-Kolonia 77 , 21-542 Witulin 13 , 21-570 Worsy 13 , 22-100 Chełm , 22-100 Depułtycze Królewskie 5 , 22-107 Bukowa Wielka 138 , 22-113 Strachosław 24 , 22-114 Maziarnia , 22-175 Ostrów 85 , 22-200 Korolówka-Osada 4 lok. , 22-205 Lubień 160 , 22-244 Stary Brus 6 , 22-302 Siennica Nadolna 15g , 22-304 Siennica Różana 9 , 22-335 Żółkiewka-Osada 22 , 22-375 Izbica 73 , 22-375 Orłów Drewniany 51a , 22-375 Romanów 27 , 22-400 Płoskie 159 , 22-400 Zawada 290j , 22-413 Krzak 33 , 22-413 Nielisz 154 , 22-413 Nielisz 43b , 22-413 Staw Noakowski-Kolonia 28 , 22-424 Jarosławiec 294 , 22-424 Stabrów 190 , 22-425 Wolica Uchańska 25 , 22-455 Miączyn 164 , 22-460 Wielącza Poduchowna , 22-460 Wielącza Poduchowna 29 , 22-463 Czarnystok 179 , 22-500 Moniatycze 98 , 22-540 Dołhobyczów-Kolonia 2 , 22-540 Oszczów 20 , 22-554 Józefin 28 , 22-640 Wożuczyn-Cukrownia 39 , 22-640 Wożuczyn-Cukrownia 4 lok. 10 , 22-672 Łosiniec 102 , 23-100 Bychawka Druga 113 , 23-107 Piotrowice 154b , 23-110 Sobieska Wola Pierwsza 10 , 23-114 Jabłonna-Majątek 1 , 23-114 Piotrków Pierwszy 52a , 23-212 Ostrów , 23-212 Wilkołaz Trzeci , 23-213 Bystrzyca 32 , 23-225 Brzozówka-Kolonia 22 , 23-225 Szastarka 79 , 23-251 Sosnowa Wola 42 , 23-251 Terpentyna 183 , 23-302 Rataj Ordynacki 94 , 23-302 Zdziłowice Trzecie 94 , 23-304 Branew Ordynacka 7 , 23-304 Kocudza Druga 59 , 23-305 Łada , 23-313 Maliniec 15 , 23-313 Potoczek 104 , 23-313 Potoczek 97 , 23-313 Potok Wielki 866 /1 , 23-320 Błażek 129 , 23-400 Gromada 27a , 23-400 Kolonia Sól 144a , 23-412 Chmielek 203c , 23-412 Łukowa 391a , 23-413 Obsza 35B , 23-413 Zamch 95 , 23-414 Majdan Nowy 40 , 23-425 Biszcza 94d , 23-425 Biszcza-Osiedle 12 , 23-465 Żurawie 73 , 24-100 Borowa 72 , 24-150 Miłocin , 24-150 Miłocin 105 , 24-150 Sadurki 47 , 24-200 Krężnica Okrągła 59 , 24-200 Wierzchowiska Górne 2b , 24-204 Palikije Pierwsze 1 , 24-204 Wojciechów 139 , 24-204 Wojciechów 4a , 24-220 Strzeszkowice Duże , 24-220 Strzeszkowice Duże 218 , 24-224 Borzechów 16 , 24-310 Karczmiska Pierwsze 299 , 24-320 Niezabitów-Kolonia , 24-340 Chruślina , 24-350 Godów 106 , 25-682 Kielce , 25-900 Domaszowice 82 , 26-001 Mąchocice Kapitulne 122a , 26-001 Mąchocice Kapitulne 163 , 26-004 Huta Podłysica 54a , 26-004 Lechów 109a , 26-004 Makoszyn 108 , 26-004 Napęków 39b , 26-008 Bęczków 192 , 26-008 Bęczków 52g , 26-008 Leszczyny 89c , 26-008 Radlin 162b , 26-008 Skorzeszyce 41 , 26-010 Trzcianka 5 , 26-015 Szczecno 61 , 26-021 Marzysz Drugi 45 , 26-021 Niestachów 187b , 26-021 Niwy 88b , 26-021 Suków 221 , 26-025 Płucki 45 , 26-026 Drochów Górny 2 , 26-035 Chańcza 44 , 26-050 Kajetanów 48 , 26-050 Kołomań 5 , 26-050 Samsonów 24 , 26-050 Samsonów-Ciągłe 58 , 26-052 Kowala 85b , 26-052 Kowala 95 , 26-060 Gościniec 45c , 26-060 Tokarnia 80 , 26-065 Jaworznia 185 , 26-065 Łaziska 47 , 26-065 Łosienek 99 , 26-065 Szczukowice 211 , 26-065 Szczukowskie Górki 50a , 26-070 Czartoszowy 18 , 26-080 Węgrzynów 160 , 26-080 Węgrzynów 6 , 26-085 Bobrza 39b , 26-085 Tumlin-Wykień 15a , 26-140 Czerwona Górka 23a , 26-200 Nowy Kazanów 68d , 26-200 Piła 34 , 26-212 Królewiec 15 , 26-212 Smyków 28 , 26-212 Smyków 91 , 26-230 Mościska Małe 7 , 26-234 Słupia 17a , 26-242 Młotkowice 29a , 26-300 Januszewice 90 , 26-340 Radzice Duże 105 , 26-420 Jankowice 48 , 26-420 Żdżary 29a , 26-503 Bieszków Dolny 31a , 26-624 Kosów 8a , 26-625 Strzałków 105b , 26-625 Strzałków 4 , 26-640 Modrzejowice 44 , 26-650 Wrzeszczów 24 , 26-652 Kozinki 23a , 26-652 Natalin 23 , 26-652 Zakrzew-Kolonia 36g , 26-660 Jedlińsk , 26-660 Lisów 63 , 26-670 Wincentów , 26-704 Lipiny 42 , 26-704 Lucimia 48 , 26-706 Tczów 127 , 26-706 Tczów 130d , 26-806 Stara Błotnica 43 , 26-900 Nowa Wieś 87 , 26-900 Ruda 31a , 27-100 Jasieniec Iłżecki Górny 10 , 27-220 Mirzec Stary 14 , 27-220 Mirzec Stary 6 , 27-220 Mirzec-Majorat 10 , 27-220 Mirzec-Poduchowne 17b , 27-220 Ostrożanka 48 , 27-225 Brzezie 52a , 27-225 Jadowniki 49c , 27-225 Łomno 30b , 27-225 Pawłów , 27-225 Pawłów 45a , 27-300 Poręba 83 , 27-400 Nowa Dębowa Wola 52E , 27-400 Sarnówek Duży 105 , 27-420 Czajęcice 31b , 27-423 Bałtów 2 , 27-425 Czajęcice 31b , 27-425 Grzegorzowice , 27-425 Nowy Skoszyn 17 , 27-500 Jałowęsy 126 , 27-545 Włostów 227 , 27-552 Baćkowice 82 , 27-612 Wilczyce 172 lok. 3 , 27-612 Wilczyce 80 , 27-630 Chrapanów 54 , 27-641 Świątniki 139 , 27-650 Złota 174 , 27-670 Łoniów 8 , 28-133 Podwale 60 , 28-133 Żabiec 27a , 28-160 Hołudza 19 , 28-221 Szwagrów 7c , 28-225 Brzeziny 73 , 28-236 Podborek 12 , 28-236 Rytwiany 60 , 28-300 Łysaków pod Lasem 2 , 28-300 Przysów 35 , 28-330 Klemencice 26 , 28-350 Słupia 150 , 28-425 Probołowice , 28-500 Dalechowice 74 , 28-500 Krzyszkowice 74 , 28-530 Drożejowice 50 , 28-530 Sielec Biskupi 77 lok. 2 , 29-105 Czostków 84 , 29-120 Łapczyna Wola 28 , 3 Maja 66-132 Trzebiechów , 3 Maja 66-620 Gubin , 31-764 Kraków , 31-917 Kraków , 32-002 Kokotów 250 , 32-002 Kokotów 519 , 32-002 Węgrzce Wielkie 266 lok. 1a , 32-002 Węgrzce Wielkie 410 , 32-003 Podłęże 32 , 32-003 Podłęże 42 , 32-003 Podłęże 51 , 32-003 Zakrzowiec 126 , 32-004 Słomiróg 4 , 32-007 Wola Batorska 583 , 32-007 Wola Batorska 754 , 32-007 Zabierzów Bocheński 320 , 32-007 Zabierzów Bocheński 510 , 32-010 Baranówka 149 , 32-010 Kocmyrzów 290 , 32-010 Wola Luborzycka 95 , 32-010 Zastów , 32-014 Brzezie 2 , 32-014 Szarów 106 , 32-014 Szarów 150 , 32-015 Kłaj 609a , 32-015 Stanisławice 398 , 32-020 Bodzanów 324 , 32-020 Chorągwica 23 , 32-020 Koźmice Wielkie 623 , 32-020 Koźmice Wielkie 644 , 32-020 Łazany 184 , 32-020 Łazany 19 , 32-020 Łazany 240 , 32-020 Pawlikowice 238 , 32-020 Pawlikowice 266 , 32-020 Siercza 405 , 32-020 Strumiany 48 , 32-020 Sułków 371 , 32-020 Śledziejowice 169 , 32-020 Tomaszkowice 461 , 32-031 Buków 148 , 32-048 Jerzmanowice 222 , 32-048 Jerzmanowice 408 g , 32-048 Sąspów 160c , 32-049 Czubrowice 211 , 32-049 Przeginia 214 , 32-049 Przeginia 296A , 32-049 Przeginia 45 , 32-049 Przeginia 75 , 32-049 Racławice 330 , 32-051 Zelczyna 259 , 32-052 Gołuchowice , 32-053 Wola Radziszowska 511 , 32-060 Czułów 2 , 32-060 Kaszów 327a , 32-060 Kryspinów 97A , 32-060 Liszki 2 , 32-060 Liszki 488 , 32-060 Piekary 2 , 32-061 Przeginia Duchowna 392 , 32-065 Filipowice 599 , 32-065 Mników 128 , 32-067 Zalas 320 , 32-070 Czernichów 204 , 32-070 Czernichów 32 , 32-070 Dąbrowa Szlachecka 229 , 32-070 Rusocice 286 , 32-070 Wołowice 337 , 32-071 Kamień 345 , 32-071 Rusocice 81 , 32-084 Aleksandrowice 100 , 32-084 Baczyn 69 , 32-090 Polanowice 46 , 32-090 Ratajów 71a , 32-095 Iwanowice Dworskie 70 , 32-095 Iwanowice Włościańskie 13 , 32-095 Lesieniec 58 , 32-095 Widoma 31C , 32-100 Makocice 49 , 32-104 Posądza 125 , 32-104 Posądza 42 , 32-104 Wierzbno 4 , 32-107 Obrażejowice 38 , 32-112 Ostrów 116 , 32-125 Wawrzeńczyce 10b , 32-125 Wawrzeńczyce 39 , 32-125 Złotniki 66 , 32-125 Zofipole 137 , 32-126 Igołomia 248 , 32-210 Tochołów 82b , 32-218 Słaboszów 1 , 32-222 Racławice 11 , 32-222 Racławice 17 , 32-241 Kozłów 193 , 32-300 Osiek 149B , 32-300 Osiek 239 , 32-300 Zederman 119 , 32-353 Podchybie 17 , 32-353 Trzyciąż 2 , 32-400 Jasienica 256 , 32-400 Jawornik 2 , 32-400 Jawornik 538 , 32-400 Osieczany , 32-400 Osieczany 555 , 32-410 Stojowice 189 , 32-412 Wierzbanowa 134 , 32-412 Wiśniowa , 32-415 Raciechowice 126 , 32-415 Raciechowice 197 , 32-420 Gdów 1027 , 32-420 Gdów 1105 , 32-420 Gdów 1144 , 32-420 Gdów 1239 , 32-420 Gdów 17 , 32-420 Gdów 29 , 32-420 Gdów 53 , 32-420 Gdów 635 , 32-420 Niegowić 145 , 32-420 Niewiarów 98 , 32-425 Łęki , 32-425 Łęki 259 , 32-431 Stróża 853 , 32-431 Stróża 931 , 32-432 Pcim 1144 , 32-433 Lubień 637 , 32-433 Lubień 900 , 32-433 Lubień 909 , 32-433 Skawica 1 , 32-433 Tenczyn , 32-433 Tenczyn 600 , 32-434 Skomielna Biała 172 , 32-434 Skomielna Biała 633 , 32-435 Krzczonów 570 , 32-436 Tokarnia , 32-436 Tokarnia 355 , 32-440 Biertowice 160 , 32-442 Krzywaczka 109a , 32-442 Krzywaczka 259 , 32-442 Krzywaczka 924 lok. 6 , 32-444 Bęczarka 98 , 32-444 Głogoczów 6 , 32-445 Krzyszkowice 395 , 32-445 Krzyszkowice 8 , 32-445 Zawada 228 , 32-447 Siepraw 319 , 32-500 Chrzanów , 32-720 Chronów , 32-720 Kobyle 297 , 32-720 Łomna 176 , 32-722 Muchówka 153 , 32-724 Lipnica Dolna 242 , 32-724 Lipnica Murowana 102 , 32-724 Lipnica Murowana 217 , 32-724 Lipnica Murowana 83 , 32-731 Łąkta Górna 40 , 32-731 Łąkta Górna 43 , 32-731 Żegocina 246 , 32-731 Żegocina 248 , 32-733 Trzciana 397 , 32-740 Łapanów 345 , 32-740 Łapanów 7 , 32-740 Ubrzeż 72 , 32-742 Sobolów 173 , 32-765 Borek 344 , 32-821 Zaborów 114a , 32-824 Bielcza 259 , 32-825 Borzęcin 321C , 32-825 Borzęcin 562 , 32-825 Borzęcin 563a , 32-831 Roztoka 67 , 32-852 Dębno 245 , 32-852 Sufczyn 480 , 32-852 Wola Dębińska 106 , 32-861 Iwkowa , 32-861 Iwkowa 478 , 32-862 Wojakowa 326 , 32-864 Gnojnik 430 , 32-864 Gnojnik 567 , 33-112 Nowodworze 72b , 33-112 Radlna 21 , 33-112 Radlna 61 , 33-114 Rzuchowa 257 , 33-114 Rzuchowa 307 , 33-122 Wierzchosławice 678 lok. , 33-122 Wierzchosławice 853 , 33-130 Niwka 238 , 33-133 Wał-Ruda 238a , 33-150 Wola Rzędzińska 154 , 33-151 Stare Żukowice 151g , 33-151 Stare Żukowice 186A , 33-152 Pogórska Wola , 33-156 Skrzyszów 174 , 33-156 Skrzyszów 335a , 33-158 Szynwałd 8/A , 33-163 Rzepiennik Strzyżewski , 33-170 Zabłędza , 33-171 Rychwałd 133 , 33-171 Woźniczna 103 , 33-172 Siedliska 255a , 33-173 Jodłówka Tuchowska 241 lok. A , 33-181 Siemiechów 485 , 33-190 Bogoniowice 70a , 33-191 Jastrzębia 329a , 33-205 Nieczajna Górna 101a , 33-210 Swarzów 64 , 33-221 Mędrzechów 2 , 33-221 Mędrzechów 5 , 33-230 Słupiec 110 , 33-250 Otfinów 259 , 33-300 Kamienna 898 , 33-300 Nowy Sącz , 33-311 Dąbrowa 89 , 33-311 Wielogłowy 45 , 33-311 Wielogłowy 95 , 33-312 Tęgoborze 247 , 33-314 Łososina Dolna , 33-314 Łososina Dolna 153 , 33-314 Łososina Dolna 244 , 33-314 Łososina Dolna 313 , 33-316 Rożnów 526 , 33-318 Bartkowa-Posadowa 104 , 33-318 Gródek nad Dunajcem 100 , 33-318 Gródek nad Dunajcem 178 , 33-318 Przydonica 319 , 33-322 Korzenna 228 , 33-322 Korzenna 233 , 33-322 Korzenna 329 , 33-322 Łęka 115 , 33-330 Biała Niżna 5 , 33-330 Kąclowa , 33-331 Stróże , 33-331 Stróże 581 , 33-331 Stróże 585a , 33-331 Stróże 708 , 33-334 Królowa Górna 370/3 , 33-334 Mszalnica 253 , 33-334 Mystków 228 , 33-335 Nawojowa 18A , 33-336 Łabowa 253 , 33-342 Barcice 156 , 33-343 Młodów 8 , 33-343 Rytro 265 , 33-343 Rytro 347 , 33-343 Rytro 572 , 33-370 Powroźnik 3b , 33-370 Szczawnik 9a , 33-370 Złockie 12a , 33-386 Brzezna 295 , 33-386 Brzezna 393 , 33-386 Mokra Wieś 146 , 33-386 Naszacowice 171 , 33-386 Podegrodzie 254 , 33-386 Podrzecze 44 , 33-388 Gołkowice Dolne 135 , 33-388 Gołkowice Dolne 257 , 33-388 Gołkowice Górne 211 , 33-389 Jazowsko 366 , 33-389 Jazowsko 463 , 33-390 Łącko 118 , 33-390 Łącko 717 , 33-390 Łącko 9 , 33-390 Łącko 963 , 33-390 Zabrzeż 122 , 33-390 Zabrzeż 323 , 33-393 Marcinkowice 513 , 33-395 Biczyce Dolne 17 , 33-395 Świniarsko 639 , 34-100 Jaroszowice , 34-100 Jaroszowice 225B , 34-100 Roków 60 , 34-105 Stanisław Górny 75A , 34-106 Świnna Poręba 137 , 34-108 Frydrychowice 92 , 34-114 Nowe Dwory 48 , 34-114 Tłuczań , 34-115 Łączany , 34-122 Wieprz 387 , 34-124 Łękawica 232 , 34-130 Brody 120 , 34-130 Brody 385 , 34-130 Brody 615 , 34-130 Zebrzydowice 335 , 34-141 Przytkowice 629 , 34-143 Jastrzębia 119 , 34-143 Lanckorona 252 , 34-143 Skawinki 56 , 34-146 Stryszów 626 , 34-146 Zakrzów 351 , 34-205 Stryszawa 23 , 34-210 Zembrzyce 690 , 34-211 Budzów 10 , 34-211 Budzów 460 , 34-222 Zawoja , 34-222 Zawoja 919 , 34-231 Juszczyn 547 , 34-231 Kojszówka 31 , 34-232 Lachowice 181 , 34-232 Lachowice 80a , 34-234 Osielec 754 , 34-235 Bystra Podhalańska 56 , 34-236 Sidzina 123a , 34-236 Sidzina 934 , 34-300 Leśna 460 , 34-300 Leśna 587 , 34-311 Czernichów , 34-322 Gilowice 858 , 34-324 Lipowa 1071 , 34-324 Lipowa 894 , 34-332 Koszarawa 133 , 34-370 Rajcza 503 , 34-382 Bystra 158 , 34-382 Bystra 197 , 34-400 Nowy Targ , 34-404 Lasek 58 , 34-407 Czarny Dunajec , 34-407 Ratułów 276 , 34-408 Pieniążkowice 78a , 34-425 Sierockie 6a , 34-442 Trybsz , 34-472 Podszkle , 34-480 Orawka 83 , 34-481 Chyżne 115 , 34-483 Lipnica Wielka 229 , 34-483 Lipnica Wielka 936 a , 34-514 Dzianisz 271a , 34-521 Nowe Bystre 135 , 34-521 Nowe Bystre 168 , 34-521 Ząb 29 , 34-521 Ząb 59 , 34-532 Jurgów 254 , 34-600 Mordarka 320 , 34-600 Pasierbiec 164 , 34-600 Siekierczyna 416 , 34-602 Laskowa 419 , 34-602 Laskowa 908 , 34-604 Przyszowa 444 , 34-606 Łukowica 383 b /6 , 34-606 Łukowica 448 , 34-606 Łukowica 451 , 34-606 Łukowica 502 , 34-606 Łukowica 533 , 34-606 Świdnik 137 , 34-607 Szczawa 425 , 34-608 Kamienica 265 , 34-608 Kamienica 403 , 34-608 Kamienica 412 , 34-608 Kamienica 46a , 34-615 Słopnice 1058 , 34-615 Słopnice 1111 , 34-615 Słopnice 40 , 34-615 Słopnice 416 , 34-615 Słopnice 984 , 34-620 Jodłownik 236 , 34-620 Jodłownik 288 , 34-620 Szyk , 34-623 Szczyrzyc 147 , 34-623 Szczyrzyc 171 , 34-623 Szczyrzyc 188 , 34-623 Szczyrzyc 195a , 34-625 Skrzydlna 279 , 34-642 Dobra 202 , 34-642 Dobra 287 , 34-642 Dobra 361 , 34-642 Dobra 39 , 34-650 Tymbark 499 , 34-650 Tymbark 55 , 34-652 Kisielówka 47 , 34-652 Rupniów 320 , 34-654 Męcina 275 , 34-654 Męcina 644 , 34-654 Męcina 880 , 34-713 Skawa 137C , 34-720 Chabówka 55 , 34-721 Raba Wyżna , 34-721 Raba Wyżna 350a , 34-721 Raba Wyżna 40 , 34-721 Raba Wyżna 42 , 34-721 Raba Wyżna 559 , 34-721 Raba Wyżna 63 , 34-721 Rokiciny Podhalańskie , 34-722 Podwilk 113 , 34-722 Podwilk 385a , 34-730 Raba Niżna 252 , 34-734 Kasinka Mała 756 , 34-734 Kasinka Mała 769 , 34-735 Niedźwiedź 358 , 34-735 Niedźwiedź 5 , 34-736 Lubomierz 36 , 34-745 Spytkowice 18 , 34-745 Spytkowice 1b , 36-001 Terliczka 14 , 36-001 Trzebownisko 785a , 36-002 Stobierna 171 , 36-002 Stobierna 572 , 36-004 Łąka 377 , 36-007 Krasne 227 , 36-007 Krasne 324 , 36-007 Malawa 200 , 36-016 Chmielnik 299 , 36-016 Chmielnik 324 , 36-025 Dylągówka 278 , 36-030 Białka 189 , 36-030 Futoma 713 , 36-030 Lecka 7 , 36-030 Piątkowa 58 , 36-040 Mogielnica 111 , 36-042 Lubenia 123 , 36-042 Lubenia 124 , 36-042 Lubenia 511 , 36-042 Lubenia 84 , 36-042 Siedliska 428 , 36-047 Racławówka 1 , 36-052 Nienadówka 769 , 36-053 Kamień 299 , 36-053 Łowisko 126A , 36-053 Nowy Kamień 28 , 36-055 Bratkowice 13 , 36-055 Bratkowice 400 , 36-060 Budy Głogowskie 408 , 36-060 Rogoźnica 11 , 36-060 Rudna Mała 165a , 36-060 Rudna Mała 78 , 36-062 Zaczernie 456 , 36-062 Zaczernie 648 , 36-068 Bachórz 85 , 36-071 Trzciana 268b , 36-072 Świlcza 153 , 36-072 Świlcza 709 , 36-073 Palikówka , 36-073 Strażów 346 , 36-073 Strażów 9 , 36-100 Nowa Wieś 45 , 36-105 Cmolas 222a , 36-105 Cmolas 235 , 36-105 Cmolas 235b , 36-110 Komorów 32 , 36-121 Wilcza Wola 229 lok. 1 , 36-145 Kupno 478 , 36-147 Niwiska 209 , 36-147 Trześń 162 , 36-200 Przysietnica 172 , 36-203 Izdebki 376 , 36-206 Humniska 372a , 36-207 Grabówka 63 , 36-207 Niebocko b/n , 36-211 Jasionów 194 , 36-212 Trześniów 259 , 36-213 Haczów 113 , 36-213 Haczów 584a , 36-213 Jabłonica Polska 187 , 36-213 Malinówka lok. 50 , 36-220 Jasienica Rosielna 255 , 36-221 Blizne 438/a , 36-221 Blizne 504a , 36-221 Blizne 509 /a , 36-221 Blizne 509a , 36-230 Domaradz 302A , 36-230 Domaradz 351 , 36-233 Wesoła 47a , 36-233 Wesoła 602 , 37-100 Dąbrówki 222 , 37-100 Wola Dalsza 238 , 37-111 Rakszawa 348 , 37-114 Białobrzegi 1a , 37-114 Białobrzegi 3f , 37-120 Markowa 1675 , 37-121 Husów 297 , 37-122 Albigowa 254 , 37-122 Albigowa 325 , 37-122 Albigowa 746a , 37-123 Handzlówka 97a , 37-124 Kraczkowa 1092 , 37-124 Kraczkowa 77a , 37-125 Czarna 241c , 37-125 Czarna 825 , 37-126 Medynia Głogowska , 37-126 Pogwizdów 562 , 37-127 Krzemienica 688 , 37-203 Gniewczyna Łańcucka 146 , 37-203 Gniewczyna Łańcucka 531 , 37-204 Gorzyce 88 , 37-204 Tryńcza 118 , 37-205 Zarzecze , 37-205 Zarzecze 171a , 37-205 Zarzecze 4g , 37-206 Sietesz 99 , 37-207 Gać 275 , 37-207 Gać 441 , 37-220 Pantalowice 156 , 37-232 Jawornik Polski 35 , 37-232 Jawornik Polski 85 , 37-300 Giedlarowa 770c , 37-300 Giedlarowa 931 , 37-300 Giedlarowa 997a , 37-300 Piskorowice 73 , 37-300 Rzuchów , 37-300 Wierzawice , 37-300 Wierzawice 450a , 37-300 Wierzawice 517 , 37-300 Wierzawice 690 , 37-303 Kuryłówka 443 , 37-306 Grodzisko Dolne 125c , 37-306 Grodzisko Dolne 126g , 37-306 Grodzisko Nowe 64 , 37-307 Brzóza Królewska 258 , 37-310 Ruda Łańcucka 183 , 37-310 Ruda Łańcucka 82a , 37-310 Sarzyna 1810 /3 , 37-310 Sarzyna 218 , 37-311 Wola Zarczycka 94B , 37-400 Nowosielec 172 , 37-405 Domostawa 56 , 37-405 Jarocin 65 , 37-405 Zdziary 6 , 37-410 Huta Deręgowska , 37-410 Kurzyna Mała 34 , 37-413 Harasiuki 58 , 37-430 Jeżowe 139 , 37-430 Jeżowe 236 , 37-430 Jeżowe 239 , 37-430 Jeżowe 481B , 37-430 Jeżowe 4A , 37-433 Cisów-Las 33 , 37-455 Wola Rzeczycka 34 , 37-500 Koniaczów 17 , 37-500 Maleniska 18c , 37-522 Manasterz 30 , 37-534 Krasne 80 , 37-543 Laszki 37 , 37-550 Łazy 39 , 37-554 Chłopice 209 , 37-562 Rokietnica 627 , 37-723 Nakło 35 , 37-732 Medyka 405A lok. 47 , 37-732 Medyka 479a , 37-733 Malhowice 11 , 37-734 Kormanice 109 , 37-750 Winne-Podbukowina 12 , 37-755 Krzywcza 89 , 38-100 Dobrzechów 13 , 38-100 Zaborów 203b , 38-100 Zaborów 63 , 38-112 Lutcza 611 , 38-114 Jawornik 315 , 38-114 Niebylec 141 , 38-114 Niebylec 171a , 38-114 Niebylec 18 , 38-114 Niebylec 209 , 38-114 Niebylec 33 , 38-115 Baryczka 213 , 38-115 Połomia , 38-120 Babica , 38-123 Wysoka Strzyżowska 247 , 38-124 Kożuchów 3 , 38-124 Kożuchów 7 , 38-124 Wiśniowa 136 , 38-124 Wiśniowa 262 , 38-125 Cieszyna 236 , 38-126 Markuszowa bn , 38-200 Opacie 169 , 38-203 Bierówka 13 , 38-213 Nawsie Kołaczyckie 155 , 38-220 Dębowiec 587 , 38-223 Osiek Jasielski , 38-223 Samoklęski 249 , 38-230 Toki 114 , 38-240 Gorzyce 128a , 38-241 Osobnica 1117 , 38-242 Święcany , 38-246 Szerzyny 298 , 38-246 Szerzyny 634 , 38-300 Stróżówka 17 , 38-303 Dominikowice 44 , 38-303 Dominikowice 592 , 38-304 Kryg 454 , 38-306 Libusza 688 , 38-306 Libusza 728 , 38-307 Sękowa 267 , 38-307 Siary 19 , 38-312 Ropa 573 , 38-315 Śnietnica 72 , 38-321 Moszczenica 864 , 38-321 Moszczenica 966 , 38-322 Łużna 492 , 38-322 Łużna 599 , 38-323 Rożnowice , 38-324 Siedliska 359 , 38-331 Szalowa 111 , 38-340 Binarowa 500 , 38-340 Strzeszyn 461 , 38-440 Lubatowa 291 , 38-440 Lubatówka 113a , 38-457 Szczepańcowa 44 , 38-458 Chorkówka 150 , 38-459 Kopytowa 55 , 38-460 Dobieszyn 303 , 38-471 Łęki Strzyżowskie 88 , 38-471 Wojaszówka 148 , 38-485 Jaśliska 30 , 38-507 Srogów Górny 136 , 38-516 Łukowe 135 , 38-516 Tarnawa Górna 76 , 38-535 Tyrawa Wołoska 166 , 38-535 Tyrawa Wołoska 306 , 38-540 Czaszyn 343 , 38-604 Nowosiółki 97a , 38-604 Zahoczewie 16A , 39-102 Lubzina 119B , 39-103 Kozodrza 88a , 39-103 Ostrów , 39-103 Ostrów 63 , 39-104 Ocieka 343 , 39-104 Zdżary 97B , 39-106 Łączki Kucharskie 6 , 39-110 Wielopole Skrzyńskie 22b , 39-124 Iwierzyce 187 , 39-124 Nockowa 138c , 39-124 Wiercany 71 , 39-127 Olchowa 134a , 39-127 Olchowa 191b , 39-200 Podgrodzie 21e , 39-200 Pustynia 119a , 39-200 Pustynia 156c , 39-200 Pustynia 83g , 39-203 Bobrowa 46a , 39-204 Góra Motyczna 66 , 39-204 Zawierzbie 41b , 39-204 Żyraków 7 , 39-204 Żyraków 95a , 39-205 Pustków 78 , 39-206 Pustków-Osiedle 53 lok. , 39-207 Brzeźnica 15 , 39-209 Wiewiórka 198 , 39-215 Żdżary 157a , 39-216 Róża 186a , 39-217 Grabiny 117 , 39-218 Straszęcin 125a , 39-218 Straszęcin 200c , 39-218 Straszęcin 238 , 39-221 Łęki Górne 20 , 39-221 Łęki Górne 63 , 39-223 Bielowy 39a , 39-225 Jodłowa , 39-225 Jodłowa 29A , 39-225 Jodłowa 912 , 39-232 Grudna Górna 97a , 39-300 Goleszów 122 , 39-300 Podleszany 190 , 39-300 Podleszany 414 , 39-300 Rzędzianowice 84 , 39-300 Wola Mielecka 373 , 39-304 Czermin 143 , 39-304 Czermin 43 , 39-304 Łysaków 4 , 39-305 Borowa 244 , 39-305 Borowa 451 , 39-306 Górki 107 , 39-307 Gawłuszowice , 39-308 Jamy 34a , 39-308 Wadowice Górne 136 , 39-308 Zgórsko 33a , 39-322 Rzemień 239 , 39-331 Chorzelów 326 , 39-331 Chorzelów 763 , 39-331 Chrząstów 135 , 39-331 Malinie 258 , 39-332 Malinie 554a , 39-332 Tuszów Narodowy 225a , 39-332 Tuszów Narodowy 232 , 39-400 Tarnobrzeg , 39-410 Wydrza 231 , 41-100 Siemianowice Śląskie , 41-500 Chorzów , 41-605 Świętochłowice , 41-803 Zabrze , 41-914 Bytom , 42-125 Kamyk , 42-130 Wręczyca Wielka , 42-134 Zamłynie 36 , 42-140 Praszczyki 98 , 42-142 Bór Zajaciński , 42-160 Zajączki Pierwsze 70 , 42-161 Dankowice-Piaski 3 , 42-164 Grabarze 14a , 42-218 Częstochowa , 42-244 Srocko 149 , 42-260 Romanów 8l , 42-274 Aleksandria Druga , 42-290 Nowa Gorzelnia 93 , 42-320 Sokolniki 179 , 42-360 Poraj , 42-436 Zarzecze 53 , 42-446 Irządze 131 , 42-480 Poręba , 42-504 Dąbie Górne 1 , 42-605 Tarnowskie Góry , 42-700 Harbułtowice 40A , 42-700 Lubliniec , 43-100 Tychy , 43-340 Kozy , 43-385 Jasienica 162 , 43-385 Jasienica 201 , 43-385 Jasienica 276 , 43-385 Jasienica 319 , 43-385 Jasienica 354 , 43-385 Jasienica 596 , 43-385 Jasienica 724 , 43-385 Jasienica 844a , 43-386 Łazy 100 , 43-386 Łazy 193 , 43-391 Mazańcowice 879 , 43-394 Iłownica 169 , 43-394 Landek 131 , 43-394 Rudzica 361 , 43-440 Cisownica 79 , 43-470 Istebna 1418 , 43-470 Istebna 1507 , 43-470 Istebna 1813 , 43-470 Istebna 70 , 43-474 Koniaków 440 , 43-474 Koniaków 549 , 43-474 Koniaków 714 , 43-474 Koniaków 755 , 43-474 Koniaków 774 , 43-476 Jaworzynka , 43-476 Jaworzynka 58 , 43-476 Jaworzynka 970 , 43-512 Bestwinka , 44-100 Gliwice , 44-370 Pszów , 45-037 Opole , 45-586 Opole , 45-705 Opole , 45-843 Opole , 46-024 Brynica 2a , 46-034 Fałkowice 33 , 46-060 Prószków , 46-073 Mechnice , 46-100 Namysłów 4 , 46-113 Idzikowice 22b , 46-200 Kuniów 116b , 46-220 Biskupice 22g , 46-233 Bogdańczowice 11 , 46-280 Ciarka 31 , 46-280 Gronowice 65 , 46-300 Broniec , 46-325 Bobrowa 87 , 46-325 Dalachów , 46-325 Dalachów 157 , 46-325 Żytniów 145 , 47-330 Zdzieszowice , 47-370 Zielina , 47-435 Adamowice , 48-140 Wysoka 127 lok. 3 , 48-200 Rudziczka 199 , 48-217 Solec 51 , 48-250 Dzierżysławice 104 , 48-303 Przełęk 24c , 48-385 Buków 25a , 48-388 Lipniki 72a , 49-200 Bąków 65 lok. 4 , 49-200 Jędrzejów 98b , 49-300 Brzeg , 49-312 Dobrzyń 51 , 49-314 Michałowice 79b , 49-345 Chróścina 6 , 50-221 Wrocław , 51-114 Wrocław , 55-080 Krobielowice 9A , 55-093 Oleśniczka 29E , 55-100 Ujeździec Wielki 55 , 55-106 Zawonia 15 , 55-120 Wielka Lipa 108 , 55-140 Przedkowice 14 , 55-140 Radziądz 74 l. , 55-216 Domaniów 58a , 55-216 Polwica 19/2 , 55-311 Mieczków 23c , 55-340 Konary 3a , 56-100 Gliniany 19a , 56-300 Bracław 12 , 56-300 Gądkowice 53 , 56-300 Sławoszowice , 56-300 Tworzymirki Górne , 56-300 Wałkowa 9a , 56-330 Słabocin 29 , 56-330 Ujazd 11 , 56-400 Krzeczyn 62a , 56-400 Nieciszów 5h , 56-400 Sokołowice 136b , 56-504 Miłowice 47 , 56-504 Miłowice 48 , 57-130 Samborowiczki 18 , 57-150 Księginice Wielkie 58 , 57-150 Żelowice 9 lok. , 57-160 Jelenin 17 , 57-160 Kazimierzów , 57-160 Ludów Śląski 71 , 57-200 Przedborowa 75a , 57-200 Tarnów 70 , 57-210 Skalice 15 , 57-300 Jaszkowa Dolna 67 , 57-300 Kłodzko , 57-312 Jaszkowa Dolna 183 , 57-431 Wolibórz 113 , 57-441 Bożków 98C , 58-113 Lutomia Górna , 58-120 Jaroszów 118 , 58-124 Strzelce 17 , 58-512 Stara Kamienica b/n , 58-520 Trzcińsko 30 lok. 1a , 58-535 Miłków 7 , 58-560 Wojcieszyce 128 , 59-225 Biała 24a , 59-230 Lisowice 6 lok. 1 , 59-300 Lubin , 59-411 Paszowice 137a , 59-424 Piotrowice 23 , 59-516 Zagrodno 62a , 59-524 Pielgrzymka 61 , 59-524 Proboszczów 149B lok. , 59-700 Dąbrowa Bolesławiecka 6 , 59-700 Szczytnica 101a/7 , 59-720 Iwiny 48a , 59-720 Raciborowice Górne 75 , 59-730 Czerna 18c , 59-730 Milików 117 , 59-816 Włosień 217 , 59-820 Bartoszówka 25 , 59-930 Żarki Średnie 121 , 60-860 Poznań , 61-332 Głuszyna 49 , 62-010 Gołunin , 62-045 Dęborzyce 13a , 62-050 Żabinko 34b , 62-065 Słocin 97 , 62-085 Skoki , 62-110 Niemczyn 83 , 62-200 Zdziechowa 8 , 62-213 Łopienno 50 , 62-220 Goczałkowo , 62-220 Nowa Wieś Niechanowska , 62-230 Odrowąż 1 , 62-230 Ruchocinek 8 , 62-230 Skorzęcin , 62-230 Wiekowo 63a , 62-240 Jastrzębowo 31 , 62-241 Żydowo , 62-260 Łubowo 11 , 62-300 Chwalibogowo 34 , 62-306 Grabowo Królewskie 33 lok. , 62-310 Dolne Grądy 28 , 62-400 Gółkowo 3 , 62-400 Grobla 73 , 62-400 Grobla 8a , 62-400 Kamień , 62-400 Poniatówek 10 , 62-400 Róża 18b , 62-410 Myszakówek , 62-410 Trąbczyn Dworski 41 , 62-420 Sierakowo 23 , 62-511 Kramsk , 62-530 Kamienica 103 , 62-540 Stogi 14 , 62-561 Leśnictwo 5a , 62-561 Mikorzyn 45A , 62-561 Półwiosek Lubstowski 6 , 62-570 Zosinki 29 , 62-580 Biskupice , 62-586 Zarzewek 17 , 62-590 Adamów 10E , 62-590 Kawnice 108 , 62-590 Radolina 15a , 62-590 Rosocha 15b , 62-590 Spławie 136A , 62-600 Osiek Wielki 130a , 62-613 Lipiny 35a , 62-619 Wierzbinek 1 , 62-619 Wierzbinek 30 , 62-620 Józefowo , 62-641 Adamin 28 , 62-641 Ostrów 109 , 62-641 Tomaszew 51A , 62-700 Budy Słodkowskie 28 , 62-700 Cisew 112a , 62-700 Cisew 86 lok. 3 , 62-700 Warenka 5 , 62-704 Kawęczyn 141 , 62-704 Milejów 15B , 62-704 Żdżary 1 , 62-709 Kotwasice 121 , 62-710 Skarbki 12 , 62-731 Gąsin 18 , 62-740 Nowy Świat 14 , 62-800 Kalisz , 62-812 Jastrzębniki 73a , 62-814 Blizanów Drugi 32 , 62-814 Blizanówek 59 , 62-814 Rychnów 70 , 62-817 Kokanin 66b , 62-817 Złotniki Małe 1 , 62-817 Żelazków 1 , 62-830 Zbiersk 2 , 62-830 Zbiersk-Cukrownia 118 , 62-830 Zbiersk-Cukrownia 173 , 62-831 Korzeniew 112 , 62-831 Kościelec 37 , 62-831 Słuszków 29 lok. 5 , 62-834 Kamień 108a , 62-840 Młynisko 31a , 62-860 Sierzchów , 62-862 Niemiecka Wieś 29 , 62-865 Szczytniki 5 , 62-872 Takomyśle , 62-872 Zajączki Bankowe 33 , 63-004 Tanibórz 6b , 63-023 Garby 8 , 63-040 Chwalęcin 36 /a , 63-100 Krzyżanowo , 63-100 Krzyżanowo 2 lok. , 63-100 Sosnowiec 27 , 63-112 Przylepki 11 lok. 3 , 63-130 Mchy 86a , 63-140 Brześnica 9 lok. , 63-140 Kotowo 15 , 63-200 Dąbrowa 2A , 63-200 Radlin 51A l. 2 , 63-200 Roszków 44 , 63-200 Siedlemin , 63-210 Stęgosz 18a , 63-300 Bronów 26 , 63-300 Sowina Błotna 11a , 63-300 Zawidowice 6 , 63-304 Broniszewice 28 , 63-304 Grab 75 , 63-308 Nowa Wieś 15 , 63-308 Nowa Wieś 26 , 63-313 Niniew 35 , 63-322 Kajew 57 , 63-322 Karsy 1c , 63-322 Kuchary 103 , 63-330 Karminiec 15 , 63-400 Lamki 109 , 63-400 Ostrów Wielkopolski , 63-405 Parczew 5 , 63-405 Parczew 64 , 63-410 Szczury 39g , 63-421 Chynowa 103 , 63-440 Przybysławice 5b , 63-440 Rąbczyn , 63-450 Słaborowice 8 lok. , 63-460 Żakowice , 63-500 Niedźwiedź 3 , 63-500 Ostrzeszów , 63-505 Godziętowy , 63-505 Tokarzew 2A , 63-510 Kaliszkowice Kaliskie 139a , 63-520 Chlewo 41 , 63-522 Kuźnica Grabowska 62 , 63-600 Świba 10 , 63-604 Donaborów 20 , 63-604 Jankowy 86g , 63-604 Mroczeń 94 , 63-620 Kuźnica Trzcińska 2 , 63-640 Tabor Wielki 5 , 63-642 Perzów 172 , 63-700 Krotoszyn , 63-708 Budy , 63-708 Grębów 8 , 63-720 Borzęciczki 57 , 63-720 Gałązki 2 , 63-720 Wałków 8 , 63-720 Wyrębin 34 , 63-800 Brzezie 280 , 63-810 Wycisłowo 12 , 63-810 Wycisłowo 4a , 63-820 Szelejewo Pierwsze 27 , 63-830 Gębice 1a , 63-830 Wilkonice 31b lok. 1 , 63-840 Przyborowo , 63-840 Ziółkowo 24a , 63-900 Słupia Kapitulna 81i , 63-900 Słupia Kapitulna 91 , 63-900 Szymanowo 63 , 63-910 Kołaczkowice 50 , 63-910 Konary 60 , 63-910 Miejska Górka , 63-910 Roszkowo 56 , 63-930 Ostoje 1 , 63-930 Szymonki 2a , 63-930 Śląskowo 3 , 63-940 Golinka 5B lok. 4 , 64-000 Kościan , 64-010 Łagowo 63 , 64-020 Jasień 33 , 64-020 Zadory 30 , 64-030 Poladowo 59 , 64-030 Sierpowo 17 , 64-061 Wąbiewo 8B , 64-100 Leszno , 64-113 Świerczyna 27a , 64-125 Szurkowo 24 lok. 2 , 64-130 Dąbcze 45 , 64-130 Nowa Wieś 88a , 64-200 Adamowo 53b , 64-200 Nowe Tłoki 38 , 64-212 Wojciechowo 12 , 64-225 Wielka Wieś 13 , 64-231 Belęcin 38 , 64-231 Belęcin 74 , 64-232 Tuchorza 101Ł , 64-232 Tuchorza 17f , 64-310 Brody 126 , 64-310 Brody 23b , 64-310 Bródki 32 , 64-310 Chmielinko 50 , 64-316 Turkowo 7 , 64-330 Kopanki 79a , 64-330 Kozłowo , 64-330 Kozłowo 30 , 64-330 Porażyn 70 , 64-410 Grobia 2 lok. 1 , 64-423 Chorzewo 18 lok. 1 , 64-500 Szamotuły , 64-510 Samołęż 76 , 64-520 Kobylniki 23 lok. 8 , 64-600 Objezierze 13a , 64-606 Urbanie 17a lok. 4 , 64-607 Podlesie 2 , 64-611 Gościejewo 91 , 64-700 Jędrzejewo 18 lok. , 64-713 Jędrzejewo 49a , 64-761 Lubcz Mały , 64-761 Łokacz Wielki 46 , 64-820 Szamoty 26 , 64-834 Wyszyny 31 , 64-840 Wyszyny 38 , 64-920 Piła , 64-930 Szydłowo , 64-930 Szydłowo 24a , 65-001 Zielona Góra , 66-100 Mozów 32 , 66-100 Mozów 36 , 66-120 Chwalim 16 , 66-131 Górzykowo 17 , 66-200 Witosław 7 a /a1 , 66-300 Bukowiec 23 lok. 2 , 66-400 Wawrów 13 , 66-446 Deszczno , 66-520 Mierzęcin 22 , 66-614 Granice 26 , 66-620 Sękowice , 66-620 Sękowice 78 lok. 3A , 66-627 Dychów , 66-627 Dychów 19a , 67-200 Głogów , 67-200 Grodziec Mały 69 , 67-240 Sobczyce 11 , 68-100 Bożnów 3 , 68-120 Konin Żagański 1 , 68-200 Grabik 79d , 68-200 Kadłubia 53 , 68-200 Żary , 68-300 Górzyn 173 , 68-320 Zabłocie 81 , 69-200 Żubrów 32d lok. 4 , 69-210 Glisno 78 , 70-001 Ustowo 45 (C.H. Auchan ) , 70-722 Szczecin , 70-744 Szczecin , 72-001 Kołbaskowo 120 , 72-002 Lubieszyn 2a , 72-002 Lubieszyn 3 , 72-002 Lubieszyn 3a , 72-002 Wąwelnica 1a , 72-005 Przecław 26A lok. , 72-005 Przecław 28 lok. , 72-005 Przecław 59 , 72-005 Przecław 97a , 72-100 Goleniów , 72-113 Łaniewo 6G , 72-132 Mosty , 72-132 Mosty 77 a lok. 12 , 72-314 Radowo Małe 92 , 72-315 Sosnowo 8 , 72-320 Chomętowo 50 , 72-400 Borzysław 13 , 72-400 Stawno 15 , 73-108 Bielkowo 33e , 73-108 Niedźwiedź 19a , 73-108 Niedźwiedź 19c , 73-112 Krzywnica 21 , 74-107 Stare Brynki 18D lok. 3 , 74-201 Obryta 1 , 74-201 Warnice 36 , 74-202 Parsów 73 , 74-210 Kłodzino 31 lok. , 74-300 Golenice 10 , 74-311 Warnice 8 , 74-500 Krajnik Dolny 10a , 74-505 Troszyn 45b lok. 3 , 74-506 Krajnik Dolny 42B , 74-506 Krajnik Dolny 50a , 74-520 Osinów Dolny , 74-520 Osinów Dolny 2a , 74-520 Osinów Dolny 33 , 74-520 Osinów Dolny 48 , 74-520 Osinów Dolny 50 , 74-520 Osinów Dolny gr 17 , 76-004 Trawica 8 lok. 1 , 76-015 Cewlino 5g , 76-024 Świeszyno 22 , 76-035 Tymień 44c , 76-037 Będzino 21 lok. , 76-038 Dobrzyca 34C , 76-042 Rosnowo 3 lok. 19 , 76-100 Warszkowo 176 , 76-142 Lejkowo 6 , 76-142 Święcianowo 5 , 76-150 Boryszewo 4 , 76-150 Domasławice 23 , 76-150 Zakrzewo 20 , 76-220 Stowięcino 14 lok. , 77-130 Osusznica 10 lok. 7 , 77-133 Tuchomko 20 , 77-140 Radusz 5 , 77-143 Studzienice , 77-200 Czarnica 1a , 77-200 Trzcinno 40 lok. 4 , 77-235 Cetyń 54 , 77-235 Objezierze 15 , 77-300 Gębarzewo 2 lok. , 77-310 Cierznie 64 , 77-430 Głubczyn 11 , 78-111 Kukinia 19 , 78-113 Stojkowo 34/1 , 78-114 Wrzosowo 11 , 78-120 Wartkowo 3 lok. 2 , 78-320 Redło 81 lok. , 78-320 Toporzyk 55 , 78-325 Redło 33a , 78-331 Rąbino 26C , 78-331 Rąbino 66a , 78-400 Szczecinek , 78-425 Sępolno Wielkie , 78-446 Przyjezierze 12 , 78-500 Drawsko Pomorskie , 78-520 Rzęśnica , 78-550 Czaplinek , 78-600 Chude 1A , 78-600 Wałcz , 80-180 Gdańsk , 80-354 Gdańsk , 80-811 Gdańsk , 81-183 Gdynia , 81-597 Gdynia , 82-100 Tuja 15 lok. 2 , 82-100 Żelichowo 27 , 82-103 Junoszyno , 82-300 Elbląg , 82-325 Kępniewo 5 lok. , 82-400 Zajezierze 20a , 82-450 Stary Dzierzgoń , 82-450 Stary Dzierzgoń 29 , 82-450 Stary Dzierzgoń 42 lok. , 82-522 Białki 57 , 83-034 Trąbki Wielkie , 83-042 Czerniewo 5 lok. 2 , 83-110 Tczew , 83-111 Dąbrówka Tczewska 24a , 83-112 Stanisławie 12 , 83-206 Jezierce 16 , 83-225 Barłożno 5 , 83-230 Kopytkowo 23a , 83-260 Strych , 83-300 Sitna Góra , 83-304 Kłosowo 15 , 83-305 Rąb , 83-316 Sikorzyno , 83-328 Staniszewo 22 , 83-329 Bącz 27a , 83-340 Puzdrowo 74A , 84-100 Celbowo 25E , 84-123 Mrzezino , 84-210 Jackowo 13 lok. 2 , 84-223 Lewino 22 , 84-223 Niepoczołowice 91 , 84-239 Bolszewo , 84-250 Bychowo 64 , 84-311 Bukowina 72 a , 84-311 Bukowina 72a , 84-352 Wicko 32 , 84-640 Skwirynowo 16 , 86-010 Buszkowo 36 , 86-010 Nowy Dwór 93 , 86-014 Wojnowo 14 lok. 12 , 86-017 Wierzchucin Królewski 96 lok. , 86-134 Michale 74 , 86-150 Osie , 86-170 Rychława 44 , 86-182 Lubania-Lipiny 32 , 86-182 Małe Łąkie 11 , 86-212 Robakowo 100 , 86-302 Marusza 6 lok. 3 , 86-318 Rogóźno 15B , 86-330 Gruta 85 , 86-341 Świecie nad Osą 7 , 87-123 Kuźniki 20 , 87-133 Siemoń 71 , 87-300 Szczuka 39a , 87-300 Wymokłe 25 , 87-312 Pokrzydowo 42 , 87-313 Brzozie 245 , 87-322 Nowe Świerczyny 8a , 87-327 Bobrowo 52 , 87-335 Kłuśno 66a , 87-335 Świedziebnia 150a , 87-335 Świedziebnia 25 , 87-335 Świedziebnia 91a , 87-337 Kiełpiny 33 , 87-337 Radziki Duże 20f , 87-340 Osiek 18 , 87-340 Osiek 67 , 87-410 Wielkie Rychnowo 146a , 87-500 Głowińsk 4 , 87-522 Przyrowa 6 , 87-522 Trąbin-Wieś 54A , 87-522 Ugoszcz 38 , 87-600 Radomice 4 , 87-602 Chojno 67 , 87-603 Zaduszniki 10a , 87-610 Chalin 41 , 87-610 Krojczyn 56a , 87-645 Zbójno 152a , 87-645 Zbójno 176a , 87-645 Zbójno 35 , 87-700 Rożno-Parcele , 87-702 Koneck 34 , 87-702 Koneck 37 , 87-702 Straszewo 52 lok. 3 , 87-704 Łowiczek 70 , 87-704 Żabieniec 32 , 87-731 Niszczewy 25 , 87-732 Lubanie 2 , 87-800 Włocławek , 87-811 Chełmica-Cukrownia 19 lok. , 87-811 Fabianki 68 , 87-821 Baruchowo 12 , 87-821 Baruchowo 15A , 87-821 Zawada-Piaski 16 , 87-850 Borzymie 10 , 87-865 Pasieka 40 , 87-875 Dębianki 47 , 87-875 Topólka 17 , 87-880 Kąty 23 , 88-100 Inowrocław , 88-110 Słońsko 3 , 88-111 Rojewo 86 , 88-111 Topola 13 , 88-121 Chełmce 99 , 88-140 Wielowieś 54B , 88-160 Głogówiec 16 lok. 5 , 88-170 Rycerzewko 18b , 88-190 Julianowo 6 lok. 1 , 88-190 Wolice 150 , 88-210 Dęby 85 , 88-220 Pocierzyn 22 , 88-220 Pułkownikowo 52 , 88-300 Wiecanowo 7 , 88-324 Rzeszyn 2 , 88-324 Wola Kożuszkowa 13 , 88-400 Żnin , 89-100 Karnówko 23 , 89-100 Olszewka 36 , 89-210 Oporowo 1 , 89-300 Gromadno 44 , 89-310 Liszkowo 44 , 89-310 Wiktorówko 20 , 89-320 Czajcze 82 lok. 4 , 89-320 Wysoczka 36a , 89-340 Nieżychówko 1 , 89-350 Grabówno 17 , 89-510 Płazowo 55 , 89-530 Lipowa 29 , 89-600 Chojnice , 95-043 Leźnica Wielka 15 l. , 95-060 Paprotnia 47 , 95-061 Kołacin 101 lok. , 95-061 Wola Cyrusowa 23 , 95-070 Bełdów-Krzywa Wieś 34 , 95-070 Nowe Krasnodęby 12 , 95-080 Modlica 43 , 95-100 Dąbrówka-Marianka , 95-200 Pawlikowice 30 , 95-200 Żytowice 18 , 96-100 Żelazna , 96-116 Dębowa Góra 43A , 96-128 Gzów 40 , 96-128 Zagórze , 96-300 Żyrardów , 96-315 Nowe Kozłowice 64a , 96-330 Waleriany 32 , 96-500 Altanka 29 k , 96-500 Altanka 62 , 96-500 Kąty 76d , 96-500 Nowe Mostki 4 , 96-500 Sochaczew 66 , 96-500 Żuków 133 , 96-512 Janów 63 , 96-512 Kamion Mały , 96-513 Nowy Żylin 7a , 96-520 Gilówka Górna 1 , 97-216 Chociw 107 , 97-217 Brenica 76 , 97-217 Nowy Glinnik 11 , 97-221 Mikołajów 31a , 97-225 Osiedle Niewiadów 33 , 97-300 Piotrków Trybunalski , 97-306 Kamocin , 97-310 Raciborowice 43 , 97-319 Drzazgowa Wola 41 , 97-320 Proszenie 44 , 97-340 Kisiele 2 , 97-350 Kolonia Krzemieniewice 4 a , 97-352 Łęki Szlacheckie 1 , 97-400 Emilin 3G , 97-403 Drużbice 18 , 97-403 Suchcice 55 , 97-410 Łuszczanowice 44 lok. , 97-415 Kluki 77 , 97-425 Kociszew 47 , 97-510 Łęg Ręczyński 32 , 97-525 Niedośpielin 69 , 97-540 Młynek 1a , 97-561 Stobiecko Szlacheckie 128 , 97-565 Kolonia Krępa 24l , 97-565 Kolonia Krępa 38 , 97-565 Kolonia Lgota 137 , 98-100 Łopatki 20 , 98-100 Orchów 44 , 98-100 Teodory 59b , 98-105 Wodzierady 23 , 98-161 Pstrokonie 86a , 98-170 Restarzew Cmentarny 10 , 98-200 Dzierzązna 12 , 98-200 Stawiszcze 16b , 98-215 Chlewo 20 , 98-215 Kaszew 30 , 98-220 Beniaminów , 98-220 Tymienice 51e , 98-220 Zduńska Wola , 98-235 Cienia 34 , 98-235 Gruszczyce 21 , 98-235 Wrząca 33 , 98-285 Wróblew 10C , 98-285 Wróblew 15 , 98-290 Baszków 17D , 98-290 Cielce 63 , 98-290 Krąków 14a , 98-300 Turów 151 , 98-310 Czarnożyły 9 , 98-311 Ostrówek 113 , 98-311 Rudlice 2 , 98-313 Mała Wieś 2 , 98-330 Czerkiesy 45 , 98-335 Pątnów 329a , 98-345 Mokrsko 288 , 98-345 Ożarów 6 , 98-346 Wróblew 48 , 98-350 Biała-Parcela , 98-350 Biała-Parcela 10 , 98-355 Posmykowizna 43 , 98-360 Swoboda 3 , 98-400 Górka Wieruszowska , 98-400 Klatka 2f , 98-430 Chróścin 122 , 98-430 Chróścin 50 a , 99-107 Daszyna 58 , 99-107 Mazew 55 , 99-122 Góra Świętej Małgorzaty 50 , 99-200 Borysew 3 , 99-220 Bronów 17a , 99-220 Dzierżawy 9a , 99-220 Stary Gostków , 99-232 Zadzim 42 , 99-300 Komadzyn 26d , 99-311 Bedlno 30c , 99-311 Bedlno 49b , 99-322 Oporów , 99-322 Oporów 12 lok. , 99-350 Ostrowy-Cukrownia 11 , 99-400 Strzelcew 55 , 99-413 Marianka 13 , 99-413 Sierżniki 23 , 99-416 Bednary-Kolonia 26 , 99-417 Kolonia Bolimowska-Wieś 45c , 99-423 Stary Waliszew , 99-434 Długa Wieś 8 , 99-440 Strugienice 68 , 99-440 Szymanowice 17 , Abramowice Prywatne , Abramów , Adamowice , Adamów , Adampol , al. Bora" Komorowskiego 37 (CH Krokus ), al. Legionów 08-400 Garwolin , al. NSZZ Solidarność" 76, al. Tysiąclecia 26-110 Skarżysko-Kamienna , Aleksandrów , Aleksandrów Kujawski , Aleksandrów Łódzki , Alwernia , Andrespol , Andrychów , Andrzeja Romockiego Morro" 13, Andrzeja Romockiego Morro" 18, Andrzeja Romockiego Morro" 4, Andrzejewo , Annopol , Antoniów , Augustów , Babiak , Babienica , Babimost , Baborów , Baboszewo , Bachowice , Baczyna , Bakałarzewo , Balice , Baligród , Balin , Banie , Banie Mazurskie , Banino , Baranowo , Baranów , Baranów Sandomierski , Barchlin , Barciany , Barcin , Barczewo , Bardo , Bargłów Kościelny , Barlinek , Bartoszyce , Barwice , Batalionu Parasol" 17, Batalionu Parasol" 6 /1, Bądkowo , Bąków , Bedoń Przykościelny , Belsk Duży , Bełchatów , Bełchów , Bełk , Bełżyce , Bernaciaka Orlika" 6 lok. U7, Besko , Bestwina , Bestwinka , Bębło , Będków , Będzin , Biadki , Biała , Biała Piska , Biała Podlaska , Biała Rawska , Białaczów , Białe Błota , Białobrzegi , Białogard , Białogóra , Białośliwie , Biały Bór , Biały Dunajec , Biały Kościół , Białystok , Biecz , Biedrusko , Bielany , Bielany Wrocławskie , Bielawa , Bielawy , Bieliny , Bielsk , Bielsk Podlaski , Bielsko-Biała , Bieńkowice , Bierawa , Bierdzany , Bierkowo , Biernackiego 26-300 Opoczno , Bieruń , Bierutów , Bierzwnik , Bieżuń , bIkara 12 lok. 4B", Bilcza , Biłgoraj , Bircza , Biskupice , Biskupiec , Bisztynek , Bitwy pod Monte Cassino 33-100 Tarnów , Blachownia , Bledzew , Blizne Jasińskiego , Blizne Łaszczyńskiego , Bliżyn , Błaszki , Błażowa , Błędów , Błonie , Błotnica , Błotnica Strzelecka , Bobolice , Bobowa , Bobowo , Bobrowiec , Bobrowniki , Bobrówko , Bochnia , Bochotnica , Boćki , Bodzanów , Bodzechów , Bodzentyn , Bogacica , Bogatynia , Bogdaniec , Bogdanów , Bogoria , Boguchwała , Boguszów-Gorce , Boguszyce , Boguszyn , Bohaterów Bitwy pod Mokrą 42-100 Kłobuck , Bohaterów z kopalni Wujek" 41 (Wesoła), Bojadła , Bojano , Bojanowo , Bojszowy , Bojszowy Nowe , Bolechowice , Bolechowo-Osiedle , Bolesław , Bolesława Chrobrego 43-200 Pszczyna , Bolesława Chrobrego 58-130 Żarów , Bolesława Krzywoustego 51-310 Wrocław , Bolesławiec , Bolewice , Bolęcin , Bolimów , Bolków , Bolszewo , Boniewo , Bora" Komorowskiego 66-400 Gorzów Wielkopolski ", Bora" Komorowskiego 1, Bora" Komorowskiego 35, Bora" Komorowskiego 35 lok. 203, Bora" Komorowskiego 36, Bora" Komorowskiego 38B, Borek , Borek Strzeliński , Borek Wielkopolski , Borki , Borkowice , Borkowo , Borne Sulinowo , Boronów , Borowa , Borowe , Borowie , Borówiec , Borucin , Borzęcin Duży , Borzykowa , Borzykowo , Borzytuchom , Boya" Żeleńskiego 1, Boya" Żeleńskiego 25, Bożepole Wielkie , Bralin , Bramki , Branice , Braniewo , Brańsk , Brąszewice , Brenna , Brenno , Brodnica , Brodnica Górna , Brodowo , Brody , Brojce , Brok , Brożec , Brójce , Brudzeń Duży , Brudzew , Brusy , Bruszczewo , Brwinów , Brynek , Brynica , Brzeg , Brzeg Dolny , Brzeska 87-890 Lubraniec , Brzesko , Brzeszcze , Brześć Kujawski , Brzezinka , Brzeziny , Brzeziny-Kolonia , Brzeźnica , Brzeźnio , Brzeźno , Brzostek , Brzoza , Brzozowiec , Brzozów , Brzozówka , Brzóza , Bucz , Buczek , Buczkowice , Budzisław Kościelny , Budzistowo , Budzów , Budzyń , Buk , Bukowa , Bukowiec , Bukowina Tatrzańska , Bukowno , Bukówiec Górny , Burzenin , Busko-Zdrój , Bychawa , Byczyna , Bydgoska 77-430 Krajenka , Bydgoszcz , Bydlin , Bysław , Bystre , Bystrzyca , Bystrzyca Kłodzka , Bytnara Rudego" 19b, Bytnara Rudego" 3 C, Bytnara Rudego" 3C, Bytnara Rudego" 3c lok. 414, Bytom , Bytom Odrzański , Bytonia , Bytów , Bytyń , Cedynia , Cekcyn , Ceradz Dolny , Cerekwica , Cewice , Chałupki , Charłupia Mała , Chełm , Chełm Śląski , Chełmek , Chełmiec , Chełmno , Chełmża , Chęciny , Chlewice , Chludowo , Chmielnik , Chmielno , Choceń , Chocianów , Chocicza , Choczewo , Chocznia , Chodecz , Chodel , Chodzież , Chojna , Chojnice , Chojnów , Chomęcice , Chopina 26-400 Przysucha , Choroszcz , Chorzele , Chorzów , Choszczno , Chotomów , Chróścice , Chróścina , Chrzan , Chrzanów , Chrząstowice , Chrząszczyce , Chrzęsne , Chrzypsko Wielkie , Chudów , Chwaliszów , Chwaszczyno , Chybie , Chylice , Chylice-Kolonia , Chynów , Ciasna , Ciechanowiec , Ciechanów , Ciechocinek , Ciechów , Ciele , Cielimowo , Ciepielów , Ciepłowody , Cieszanów , Cieszyn , Cięcina , Ciężkowice , Cisiec , Cybinka , Cybulice Małe , Cychry , Cyców , Cykarzew Północny , Czachówek , Czacz , Czaniec , Czapielsk , Czaplinek , Czapury , Czarna , Czarna Białostocka , Czarna Dąbrówka , Czarna Góra , Czarna Wieś , Czarna Woda , Czarne , Czarnków , Czarnocin , Czarny Bór , Czarny Dunajec , Czarny Las , Czchów , Czechowice-Dziedzice , Czeczotki , Czekanów , Czeladź , Czemierniki , Czempiń , Czeremcha , Czernica , Czernichów , Czerniejewo , Czerniewice , Czernikowo , Czersk , Czerwieńsk , Czerwin , Czerwińsk nad Wisł , Czerwińsk nad Wisłą , Czerwionka-Leszczyny , Czerwona Woda , Czerwonak , Częstochowa , Człopa , Człuchów , Czosnów , Czudec , Czyżew , Czyżowice , Ćmielów , Ćwiklice , Dachowa , Daleszyce , Damasławek , Damnica , Daniec , Dankowice , Darłowo , Daszewice , Dąbie , Dąbrowa , Dąbrowa Białostocka , Dąbrowa Chełmińska , Dąbrowa Górnicza , Dąbrowa Tarnowska , Dąbrowa Zielona , Dąbrówka , Dąbrówka Leśna , Dąbrówka-Ług , Dąbrówno , Debrzno , Dehnelów 41-250 Czeladź , Dębe Wielkie , Dębica , Dębinki , Dębiny , Dęblin , Dębnica , Dębnica Kaszubska , Dębno , Dębogórze , Dębowiec , Dębska Kuźnia , Długa 08-430 Żelechów , Długołęka , Długopole-Zdrój , Długosiodło , Dłutów , Dobczyce , Dobczyn , Dobiegniew , Dobieszowice , Dobra , Dobrcz , Dobre , Dobre Miasto , Dobrodzień , Dobroń , Dobroszyce , Dobryszyce , Dobrzec , Dobrzelin , Dobrzeń Wielki , Dobrzyca , Dobrzyniewo Duże , Dobrzyniewo Fabryczne , Dobrzyń nad Wisł , Dobrzyń nad Wisłą , Dojazdów , Dolna Grupa , Dolsk , Dołhobyczów , Dołuje , Domaniewice , Domasław , Domaszczyn , Domaszowice , Dominowo , Dominów , Dopiewo , Doruchów , Drawno , Drawski Młyn , Drawsko , Drawsko Pomorskie , Drezdenko , Drobin , Drogomyśl , Drohiczyn , Droszków , Drzewica , Drzycim , Dubiecko , Dubois 15-349 Białystok , Duchnice , Duczki , Dukla , Dulcza Wielka , Dulowa , Duszniki , Duszniki-Zdrój , Dwikozy , Dworcowa 33-100 Tarnów , Dworcowa 34-300 Żywiec , Dworcowa 58-130 Żarów , Dygowo , Dylaki , Dynów , Dywity , Działdowo , Działoszyce , Działoszyn , Dziekanów Leśny , Dziekanów Polski , Dziemiany , Dziemionna , Dziergowice , Dzierzgoń , Dzierzgowo , Dzierżonia 41-408 Mysłowice , Dzierżoniów , Dzietrzkowice , Dziewięciu z Wujka" 2d lok. 1, Dziwnów , Elbląg , Ełk , Fabianów , Fałków , Felicjanów , Fieldorfa Nila" 18 U5, Filipów , Firlej , Frampol , Franciszków , Frank , Frankiewicza 41-219 Sosnowiec , Frombork , Gabryelin , Gaj , Gaj Wielki , Gajkowice , Galewice , Gałków Mał , Garbatka-Letnisko , Garbów , Garcz , Garnek , Garwolin , Garzyn , Gaszowice , Gaszyn , Gąbin , Gąsawa , Gąsiorowice , Gąsocin , Gdańsk , Gdów , Gdynia , gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 11, Gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 14a, gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 4, gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 4a, Gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 5c lok. 3, gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 6 kl. 6, Gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 7 b l. 10, Gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila" 7 lok. 14, Geodetów 02-396 Warszawa , Gębice , Gidle , Gielniów , Gierałtowice , Gietrzwałd , Giewartów , Gilowice , Giżycko , Glinno , Glinojeck , Gliwice , Głębowice , Głogowo , Głogów , Głogów Małopolski , Głogówek , Głogówko Królewskie , Głosków , Głosków-Letnisko , Głowaczów , Głowienka , Głowno , Główczyce , Głubczyce , Głuchołazy , Głuchów , Głuszyca , Głuszyna , Gniechowice , Gniew , Gniewino , Gniewkowo , Gniewoszów , Gniewowo , Gniezno , Gnieżdżewo , Gocław , Goczałkowice-Zdrój , Godów , Godzianów , Godziesze Małe , Godziesze Wielkie , Godziszka , Gogolin , Golczewo , Goleniowy , Goleniów , Goleszów , Golęczewo , Golina , Golub-Dobrzyń , Gołańcz , Gołdap , Gołkowice , Gołotczyzna , Gołubie , Gołuchów , Gołymin-Ośrodek , Gomulin-Kolonia , Gomunice , Goniądz , Goraj , Gorlice , Gorzędów , Gorzkowice , Gorzków Osada , Gorzów , Gorzów Śląski , Gorzów Wielkopolski , Gorzyce , Gorzyce Wielkie , Gorzyczki , Gostycyn , Gostynin , Gostyń , Goszcza , Goszczanów , Gościcino , Gościęcin , Goświnowice , Gowarczów , Gowarzewo , Gowidlino , Gowino , Goworowo , Gozdowo , Góra , Góra Kalwaria , Góra Puławska , Górażdże , Górki , Górki Małe , Górki Śląskie , Górki Wielkie , Górnicza 32-590 Libiąż , Górników z Danuty" 33, Górowo Iławeckie , Górzno , Górzyca , Grabina Radziwiłłowska , Grabów , Grabów nad Pilicą , Grabów nad Prosną , Gracze , Grajewo , Granica , Granowiec , Granowo , Grębków , Grębocice , Grębocin , Grębów , Groblice , Grobniki , Grodków , Grodzisk Mazowiecki , Grodzisk Wielkopolski , Grodzisko , Grojec , Gromadka , Gromnik , Gronówko , Grota" Roweckiego 1, Grota" Roweckiego 11a, Grota" Roweckiego 12, Grota" Roweckiego 13, Grota" Roweckiego 16 lok. 35, Grota" Roweckiego 17c, Grota" Roweckiego 2, Grota" Roweckiego 2 c, Grota" Roweckiego 21, Grota" Roweckiego 23 lok. 30, Grota" Roweckiego 25 l. 4, Grota" Roweckiego 28, Grota" Roweckiego 31, Grota" Roweckiego 33, Grota" Roweckiego 50, Grota" Roweckiego 60, Grota" Roweckiego 8, Grota" Roweckiego 8 lok. 35, Grotniki , Gródek , Grójec , Gruczno , Grudziądz , Grupa , Gruszczyn , Grybów , Gryfice , Gryfino , Gryfów Śląski , Grzawa , Grzebienisko , Grzegorzew , Grzmiąca , Grzybno , Gubin , Gułtowy , Hajnówka , Halinów , Handlowa 32-626 Jawiszowice , Hańsk Pierwszy , Hażlach , Hecznarowice , Hel , Henryków , Hierowskiego 43-100 Tychy , Hipolitów , Horyniec-Zdrój , Hrubieszów , Hubala" 18, Hubala" 7, Hubala" 7 l. 5, Hubala" 7 lok. 5, Hubala" Dobrzańskiego 1, Hubala" Dobrzańskiego 45, Huta Kalna , Ignatki , II Armii Wojska Polskiego 66-620 Gubin , Iława , Iłowa , Iłowo-Osada , Iłów , Iłża , Imielin , Imielno , Inowłódz , Inowrocław , Inwałd , Ińsko , Iskrzyczyn , Iskrzynia , Iwaniska , Iwanowice Duże , Iwanowice Małe , Iwiny , Iwonicz , Iwonicz-Zdrój , Izabelin , Izabelin B , Izabelin C , Izbica , Izbica Kujawska , Izbica-Wieś , Izbicko , Jabłonka , Jabłonna , Jabłonna Lacka , Jabłonowo Pomorskie , Jabłoń , Jabłoń Kościelna , Jachranka , Jadowniki , Jaksice , Jakubowice Konińskie , Jakubów , Janikowo , Janki , Jankowice , Janków Przygodzki , Janowice Wielkie , Janowiec Wielkopolski , Janowo , Janów , Janów Lubelski , Janów Podlaski , Jantar , Januszkowice , Jaraczewo , Jarocin , Jarosław , Jaroszowiec , Jaroty , Jarząbkowice , Jasienica , Jasieniec , Jasień , Jasionówka , Jaskrów , Jasło , Jastarnia , Jastkowice , Jastrowie , Jastrząb , Jastrzębia Góra , Jastrzębie-Zdrój , Jawiszowice , Jawor , Jaworze , Jaworzno , Jaworzyna Śląska , Jazgarzew , Jedlicze , Jedlina-Zdrój , Jedlińsk , Jedlnia-Letnisko , Jedwabne , Jedwabno , Jejkowice , Jelcz-Laskowice , Jelenia Góra , Jeleśnia , Jełowa , Jemielnica , Jenin , Jerka , Jeziorany , Jeziorzany , Jeżewo , Jeżów , Jeżów Sudecki , Jędrzejów , Jonkowo , Jordanów , Jordanów Śląski , Józefosław , Józefów , Józefów nad Wisłą , Jugów , Jutrosin , Kaczanowo , Kaczory , Kaczyce , Kadłub , Kadłubiec , Kady , Kadzidło , Kaletnik , Kalety , Kalina , Kalinowa 41-208 Sosnowiec , Kalinowa 41-800 Zabrze , Kaliska , Kaliska 63-308 Gizałki , Kalisz , Kalisz Pomorski , Kalna , Kalwaria Zebrzydowska , Kałuszyn , Kamesznica , Kamienica Królewska , Kamieniec , Kamieniec Ząbkowicki , Kamienna Góra , Kamiennik , Kamień , Kamień Krajeński , Kamień Pomorski , Kamień Śląski , Kamieńsk , Kamionka , Kamionki , Kampinos , Kamyk , Kaniów , Kańczuga , Kaputy , Karczemki , Karczew , Karczmiska Pierwsze , Kargowa , Karlino , Karłowice , Karłowicza 62-510 Konin , Karminek , Karniewo , Karpacz , Karpicko , Karsin , Kartuzy , Kasprowicza 05-500 Piaseczno , Katowice , Kazanów , Kazimierz Biskupi , Kazimierz Dolny , Kazimierza Wielka , Kazuń Nowy , Kazuń Polski , Kaźmierz , Kąkolewnica , Kąkolewo , Kąty Wrocławskie , Kcynia , Kębłowo , Kędzierzyn-Koźle , Kępa , Kępice , Kępno , Kęsowo , Kętrzyn , Kęty , Kicin , Kiczyce , Kiekrz , Kielce , Kielcza , Kielno , Kiełczów , Kiełczygłów , Kiełpino , Kiernozia , Kietrz , Kijewo Królewskie , Kikół , Kisielewskiego 41-219 Sosnowiec , Kisielice , Kiszkowo , Kleczew , Klembowska 05-240 Jasienica , Klembów , Kleosin , Kleszczów , Kletnia , Klimkówka , Klimontów , Klonowa , Kluczbork , Klucze , Kluki , Klukowa Huta , Klukowo , Klwów , Kłecko , Kłobuck , Kłoczew , Kłodawa , Kłodzko , Kłomnice , Kłyżów , Kmiecin , Kniewo , Knurów , Knyszyn , Kobiele Wielkie , Kobielice , Kobiernice , Kobierzyce , Kobiór , Kobyla Góra , Kobylin , Kobylin-Borzymy , Kobylnica , Kobyłka , Kobysewo , Kochanowice , Kocierz Moszczanicki , Kock , Koczała , Koczargi Nowe , Kolanowice , Kolbudy , Kolbuszowa , Koleczkowo , Kolejowa 66-200 Świebodzin , Kolno , Kolonia Warszawska , Kolonowskie , Kolsko , Koluszki , Kołaczków , Kołaczyce , Kołbiel , Kołczygłowy , Kołłątaja 58-100 Świdnica , Kołłątaja 58-580 Szklarska Poręba , Koło , Kołobrzeg , Komarów-Osada , Komarówka Podlaska , Kominka 44-217 Rybnik , Komorniki , Komorów , Kompanii Kordian" 3, Komprachcice , Konary , Koniecpol , Konin , Konopiska , Konopki , Konopnica , Konopnickiej 66-470 Kostrzyn nad Odrą , Konotop , Konstancin-Jeziorna , Konstantynów , Konstantynów Łódzki , Konstytucji 3 Maja 57-160 Borów , Kończyce Małe , Kończyce Wielkie , Końskie , Końskowola , Kopalina , Kopanica , Kopanka , Kopernika 69-100 Słubice , Koprzywnica , Korczew , Korczyna , Korfantów , Kornowac , Koronowo , Korsze , Kosakowo , Kosewo , Kosowo , Kosowy , Kosów Lacki , Kostkowice , Kostkowo , Kostomłoty , Kostomłoty Pierwsze , Kostrzyn , Kostrzyn nad Odrą , Kostrzyńska 85-706 Bydgoszcz , Kosynierów Miłosławskich 62-230 Witkowo , Koszalin , Koszalińska 41-219 Sosnowiec , Koszęcin , Koszwały , Koszyce , Koszyce Małe , Kościan , Kościelec , Kościelna Wieś , Kościerzyna , Kościuszki 78-600 Wałcz , Koteże , Kotla , Kotlin , Kotowice , Kotulin , Kotuń , Kowal , Kowale , Kowale Oleckie , Kowalewo , Kowalewo Pomorskie , Kowary , Koziegłowy , Kozienice , Kozłów Biskupi , Kozy , Koźmin Wielkopolski , Koźminek , Kożuchów , Kórnica , Kórnik , Kraków , Kramsk , Krapkowice , Krasnobród , Krasnosielc , Krasnystaw , Krasocin , Kraszewice , Kraśniczyn , Kraśnik , Krąplewo , Krobia , Kroczyce , Krokowa , Krosno , Krosno Odrzańskie , Krosnowice , Krościenko nad Dunajcem , Krośnica , Krośnice , Krośniewice , Krotoszyce , Krotoszyn , Królikowo , Kruklanki , Kruszewo , Kruszwica , Kruszyn , Kruszyna , Kryłów , Krynica-Zdrój , Krynki , Kryry , Krzanowice , Krzczonów , Krzemieniewo , Krzepice , Krzeszowice , Krzeszów , Krzeszyce , Krzęcin , Krzycko Wielkie , Krzymów , Krzynowłoga Mała , Krzyszkowo , Krzywda , Krzywin , Krzywiń , Krzywoń 65-534 Zielona Góra , Krzyż Wielkopolski , Krzyżanowice , ks. Wawrzyniaka 69-100 Słubice , Ksawerów , Książ Wielki , Książ Wielkopolski , Książenice , Książki , Księżpol , Kudowa-Zdrój , Kujawy , Kunowo , Kunów , Kup , Kurowice , Kurowice Kościelne , Kurów , Kurzętnik , Kusocińskiego 58-309 Wałbrzych , Kuślin , Kutno , Kuźnia Raciborska , Kuźnica , Kwaczała , Kwiatkowice , Kwidzyn , Kwilcz , Lanckorona , Laski , Laskowice , Laskowiec , Lądek , Lądek-Zdrój , Legionowo , Legnica , Lelice , Lelis , Lelów , Leoncin , Lesko , Leszno , Leszno Górne , Lesznowola , Leśna , Leśna 06-500 Mława , Leśna 87-148 Łysomice , Leśnica , Leśniewo , Lewin Brzeski , Lewków , Leźno , Leżajsk , Lębork , Lędziny , Lgota Górna , Lgota Wielka , Libertów , Libiąż , Licheń Stary , Lichnowy , Lidzbark , Lidzbark Warmiński , Ligota , Ligota Prószkowska , Limanowa , Linia , Liniewo , Lipa , Lipce Reymontowskie , Lipiany , Lipie , Lipka , Lipnica , Lipniki , Lipno , Lipowa , Lipowa 64-500 Szamotuły , Lipsk , Lipsko , Lipusz , Lisewo , Lisia Góra , Lisiec Wielki , Lisków , Lisów , Lniano , Lubaczów , Lubań , Lubartów , Lubasz , Lubawa , Lubawka , Lubiąż , Lubichowo , Lubicz Dolny , Lubicz Górny , Lubienia , Lubień Kujawski , Lubiewo , Lubin , Lublin , Lubliniec , Lubniewice , Lubnów , Lubochnia , Lubochnia Dworska , Lubomia , Lubomierz , Lubomino , Luboń , Lubowidz , Lubraniec , Lubrza , Lubsko , Lubsza , Lubycza Królewska , Lucynów , Ludowa 41-300 Dąbrowa Górnicza , Ludźmierz , Lusowo , Lusówko , Lututów , Lutynia , Luzino , Lwówek , Lwówek Śląski , Lyski , Łabiszyn , Łagiewnicka 41-608 Świętochłowice , Łagiewniki , Łagodzin , Łagów , Łajski , Łangowskiego 48-200 Prudnik , Łańcut , Łapsze Niżne , Łapy , Łasin , Łask , Łaskarzew , Łaszczów , Łaziska Górne , Łazy , Łąck , Łączany , Łączna 34-300 Żywiec , Łącznik , Łąg , Łąka , Łąkociny , Łeba , Łebcz , Łekno , Łęczna , Łęczyca , Łęg , Łęg Tarnowski , Łękawica , Łęki , Łękińsko , Łęknica , Łężany , Łobez , Łobodno , Łobżenica , Łochowo , Łochów , Łodygowice , Łomazy , Łomianki , Łomża , Łopuszno , Łosice , Łosie , Łosiów , Łowicz , Łowkowice , Łódź , Łubiana , Łubianka , Łubniany , Łubnice , Łuczynów , Łuków , Łukta , Łupice , Łużycka 59-900 Zgorzelec , Łyse , Łysomice , Łyszkowice , Maciejowice , Macierzysz , Magdalenka , Magnuszew , Majdan Królewski , Makowiec , Makowiska , Makowskiego 62-510 Konin , Maków , Maków Mazowiecki , Maków Podhalański , Makówka , Maksymilianowo , Malachin , Malanów , Malbork , Malcanów , Malczyce , Malnia , Maluszyn , Mała 90-615 Łódź , Mała Wieś , Małdyty , Małkinia Górna , Małocice , Małogoszcz , Małomice , Mały Płock , Manieczki , Maniowy , Marcinkowice , Marcinowice , Marciszów , Marcyporęba , Mareza , Margonin , Marki , Marklowice , Markuszów , Marzenin , Masłów Pierwszy , Maszewo Lęborskie , Mąkolno , Mąkoszyce , Mąkowarsko , Mechnice , Meszna , Miasteczko Krajeńskie , Miasteczko Śląskie , Miastko , Miastkowo , Miastków Kościelny , Michałowice , Michałowo , Michałów-Reginów , Michorzewo , Michów , Micigózd , Mickiewicza 32-590 Libiąż , Mickiewicza 66-470 Kostrzyn nad Odrą , Mickiewicza 82-200 Malbork , Miechów , Miechów-Charsznica , Miechucino , Miedzichowo , Miedzna , Miedźna , Miedźno , Miejsce Odrzańskie , Miejsce Piastowe , Miejska Górka , Mielec , Mielno , Mień , Mieroszów , Mieroszyno , Mierzeszyn , Mierzęcice , Mierzyn , Mieszkowice , Mieścisko , Mietków , Międzybórz , Międzybrodzie Żywieckie , Międzychód , Międzylesie , Międzyrzec Podlaski , Międzyrzecz , Międzyrzecze , Międzyzdroje , Miękinia , Mikołajki , Mikołajki Pomorskie , Mikołów , Mikstat , Milanówek , Milcza , Milejów-Osada , Milicz , Milówka , Miłakowo , Miłkowice , Miłomłyn , Miłosław , Minkowice Oławskie , Mińsk Mazowiecki , Mircze , Mirków , Mirosławiec , Mirsk , Mizerów , Mjr Hieronima Dekutowskiego Zapory" 2a, Mjr Hieronima Dekutowskiego Zapory" 5, Mława , Młoszowa , Młynary , Mnich , Mniów , Mniszków , Mochowo , Mochowo-Parcele , Modliborzyce , Modlnica , Modła , Modrze , Modrzyca , Mogielnica , Mogilany , Mogilno , Mokobody , Mokrzyska , Mońki , Morawica , Morąg , Mordy , Morelowa 96-320 Mszczonów , Morownica , Moryń , Morzeszczyn , Mosina , Mosty , Moszczenica , Mościckiego 41-200 Sosnowiec , Mościsko , Mrągowo , Mrocza , Mrowino , Mrozy , Mrzezino , Mstów , Mszana , Mszana Dolna , Mszczonów , Mścice , Murowana Goślina , Murów , Muszyna , Mykanów , Mysłakowice , Mysłowice , Myszczyn , Myszków , Myszyniec , Myślachowice , Myślenice , Myślibórz , Na Kozłówce 30-668 Kraków , Nadarzyn , Nakło nad Notecią , Nakło Śląskie , Nałęczów , Namysłów , Napachanie , Narama , Narew , Narol , Nasielsk , Nastrojowa 91-496 Łódź , Nawojowa , Nekla , Nidzica , Nieborowice , Nieborów , Niechanowo , Niechcice , Niechlów , Niedomice , Niedrzwica Duża , Niedrzwica Kościelna , Niedziałkowskiego 67-200 Głogów , Niedzica , Niegosław , Niegowa , Niekanin , Niekłań Mały , Niemce , Niemcza , Niemodlin , Niepołomice , Nieporęt , Niepruszewo , Niezdrowice , Nisko , Niwiski , Nochowo , Norwida 1 (przy CH Skarbek"), Norwida 11/15 lok. 18b", Nosków , Nosy-Poniatki , Nowa 89-210 Łabiszyn , Nowa Brzeźnica , Nowa Iwiczna , Nowa Karczma , Nowa Ruda , Nowa Sarzyna , Nowa Słupia , Nowa Sól , Nowa Szarlejka , Nowa Wieś , Nowa Wieś Malborska , Nowa Wieś Wielka , Nowa Wola , Nowaka-Jeziorańskiego 25-432 Kielce , Nowe , Nowe Brzesko , Nowe Grobice , Nowe Grocholice , Nowe Gulczewo , Nowe Miasteczko , Nowe Miasto , Nowe Miasto Lubawskie , Nowe Miasto nad Pilicą , Nowe Miasto nad Wartą , Nowe Miszewo , Nowe Piekuty , Nowe Proboszczewice , Nowe Skalmierzyce , Nowiny , Nowogard , Nowogrodziec , Nowogród Bobrzański , Nowy Duninów , Nowy Dwór Gdański , Nowy Dwór Mazowiecki , Nowy Kościół , Nowy Lubosz , Nowy Sącz , Nowy Staw , Nowy Targ , Nowy Tomyśl , Nowy Wiśnicz , Nowy Żmigród , Nurzec-Stacja , Nysa , Oblęgór , Oborniki , Oborniki Śląskie , Oboźna 22-400 Zamość , Obrowo , Obrzycko , Ochaby Małe , Ochojno , Ochotnica Dolna , Odolanów , Odolion , Odrzykoń , Odrzywół , Ogrodowa 77-300 Człuchów , Ogrodzieniec , Ojrzeń , Okonek , Okulickiego 66-400 Gorzów Wielkopolski , Okuniew , Okup Wielki , Olecko , Olesno , Oleszno , Oleszyce , Oleśnica , Olimpin , Olkusz , Olszewo-Borki , Olsztyn , Olsztynek , Olszyna , Olza , Oława , Ołdrzychowice Kłodzkie , Opalenica , Opatów , Opatówek , Opinogóra Górna , Opoczno , Opole , Opole Lubelskie , Orchowo , Orkana 34-700 Rabka-Zdrój , Orłowo , Orły , Orneta , Ornontowice , Orońsko , Orzech , Orzechowo , Orzesze , Orzeszkowej 59-600 Lwówek Śląski , Orzysz , os. Bratkowice 99-400 Łowicz , os. Mickiewicza 43-190 Mikołów , os. Nadodrzańskie 66-100 Sulechów , os. Pod Lipami 61-638 Poznań , os. Pomorskie 65-548 Zielona Góra , os. Pułanki 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski , os. Sikorskiego 44-240 Żory , Osie , Osieck , Osieczna , Osiek , Osiek Mały , Osiek nad Notecią , Osiek nad Wisłą , Osielsko , Osięciny , Osjaków , Ostrołęka , Ostroróg , Ostrowiec Świętokrzyski , Ostrożnica , Ostróda , Ostrów Lubelski , Ostrów Mazowiecka , Ostrów Wielkopolski , Ostrówek , Ostrzeszów , Ośno Lubuskie , Oświęcim , Otmuchów , Otrębusy , Otwock , Otyń , Owczarnia , Owińska , Owsiszcze , Ozimek , Ozorków , Ożarów , Ożarów Mazowiecki , Pabianice , Pacanów , Pacyna , Paczków , Paczyna , Padew Narodowa , Pajęczno , Pakosław , Pakość , Palędzie , Palowice , Pamiątkowo , Paniówki , Panki , Paprotnia , Paradyż , Parchowo , Parcice , Parczew , Parysów , Parzęczew , Parzymiechy , Pasikurowice , Pasłęk , Pasym , Paszkówka , Paterek , Pawłowice , Pawłowiczki , Pawłówko , Pawonków , PCK 34-300 Żywiec , Pecna , Pelplin , Pełczyce , Pewel Mała , Pęckowo , Pęgów , Pękowice , Pępowo , Piaseczno , Piasek , Piaski , Piastów , Piastów 43-241 Łąka , Piątek , Piątnica Poduchowna , Piece , Piechcin , Piechowice , Piecki , Piekary Śląskie , Piekoszów , Pielgrzymowice , Pieniężno , Pieńsk , Pierściec , Pierzchnica , Pieszyce , Pietna , Pietraszyn , Pietrowice Wielkie , Pietrzykowice , Pięczkowo , Pigża , Pilawa , Pilchów , Pilica , Pilzno , Piła , Piława Dolna , Piława Górna , Piłsudskiego 66-200 Świebodzin , Piłsudskiego 66-530 Drezdenko , Pinczyn , Pińczów , Pionki , Piotrków Kujawski , Piotrków Trybunalski , Piotrowice , Pisarzowice , Pisz , Piszczac , Piwniczna-Zdrój , pl. Kasprowicza 40-749 Katowice , pl. Kościuszki 87-860 Chodecz , pl. Pułaskiego 32-700 Bochnia , pl. Targowy 32-540 Trzebinia , pl. Witosa 42-125 Kamyk , Platerów , Pleszew , Plewiska , Pławno , Płaza , Płochocin Osiedle , Płochocin-Osiedle , Płock , Płoki , Płońsk , Płoty , Pniewo , Pniewy , Pobiedziska , Pobierowo , Poddębice , Podgajek , Podkowa Leśna , Podrzewie , Podzamcze , Pogorzela , Pogorzyce , Pogórze , Pogroszew-Kolonia , Pogwizdów , Pokój , Pokrówka , Pola 32-020 Wieliczka , Polanica-Zdrój , Polanów , Police , Policzna , Polkowice , Polonijna 30-668 Kraków , Polska Nowa Wieś , Połajewo , Połaniec , Połchowo , Połczyn-Zdrój , Połczyno , Połomia , Pomiechówek , Poniatowa , Poniatowo , Poniec , Popielów , Poraj , Porajów , Poraż , Porąbka , Poręba , Poronin , Posada , Posada Górna , Postoliska , Poświętne , Potaśnia , Potęgowo , Potworów , Powidz , Poznań , PPOR. DANUTY SIEDZIKÓWNY INKI" 6, Prabuty , Praszka , Prażmów , Prochowice , Prostki , Proszowice , Prószków , Pruchna , Pruchnik , Prudnik , Prusa 96-100 Skierniewice , Prusice , Prusy , Pruszcz , Pruszcz Gdański , Pruszków , Przasnysz , Przechlewo , Przeciszów , Przecław , Przecznica 63-000 Środa Wielkopolska , Przedbórz , Przedecz , Przegędza , Przemęt , Przemków , Przemyśl , Przerośl , Przetoczyno , Przeworno , Przeworsk , Przewóz , Przezchlebie , Przeźmierowo , Przędzel , Przodkowo , Przybiernów , Przybynów , Przygłów , Przygodzice , Przyjaźń , Przykona , Przymiłowice , Przyrów , Przysiersk , Przystajń , Przysucha , Przyszowice , Przytoczna , Przytyk , Przywidz , Psarskie , Psary , Pstrążna , Pszczew , Pszczółki , Pszczyna , Pszenno , Pszów , Puchaczów , Puck , Pudliszki , Puławy , Pułtusk , Puńsk , Pustków , Pustyny , Puszcza Mariańska , Puszczykowo , Pyrzowice , Pyrzyce , Pyskowice , Pysząca , Pyzdry , Rabka-Zdrój , Raciąż , Raciążek , Raciborowice , Racibórz , Raciszyn , Racławice , Racławiczki , Raczki , Radecznica , Radgoszcz , Radków , Radlin , Radłów , Radom , Radomsko , Radomyśl Wielki , Radoszewice , Radoszyce , Radwanice , Radymno , Radzanowo , Radzanów , Radzewo , Radziejowice , Radziejów , Radziłów , Radzionków , Radziszów , Radzymin , Radzyń Chełmiński , Radzyń Podlaski , Rajcza , Rajgród , Rajsko , Rajszew , Rakoniewice , Rakowiec , Raków , Raniżów , Raszczyce , Raszków , Raszyn , Rataje , Ratuszowa 63-940 Bojanowo , Rawa Mazowiecka , Rawicz , Rąbień , Rąty , Recz , Reda , Regimin , Regulice , Reguły , Rejowiec , Rejowiec Fabryczny , Reńska Wieś , Repki , Resko , Reszel , Rewal , Rębków , Rędziny , Ręków , Robakowo , Roczyny , Rogalinek , Rogi , Rogowo , Rogozino , Rogoźnik , Rogoźno , Rogów , Rogów Sobócki , Rogówko , Rokiciny-Kolonia , Rokietnica , Rokitnica , Ropczyce , Rososzyca , Rostarzewo , Rościszewo , Rotmanka , Roweckiego-Grota" 7 lok. 2, Rozalin , Rozdrażew , Rozmierz , Rozogi , Rozprza , Rożniątów , Rożnowo , Różan , Różana 43-100 Tychy , Różyny , Ruchocice , Ruciane-Nida , Ruda Śląska , Rudawa , Rudki , Rudna , Rudnik , Rudnik Mały , Rudnik nad Sanem , Rudniki , Rudno , Rudze , Rudzienice , Rudziniec , Rumia , Rusiec , Rusinowice , Ruszów , Rutki-Kossaki , Rybarzowice , Rybie , Rybna , Rybnik , Rybno , Rychtal , Rychwał , Rychwałd , Ryczów , Ryczywół , Rydułtowy , Rydzyna , Ryglice , Ryjewo , Ryki , Rymanów , Rymanów Zdrój , Rymań , Ryn , Rynarzewo , Rynek 32-720 Nowy Wiśnicz , Rynek 39-410 Grębów , Rypin , Rytwiany , Rząśnia , Rząśnik , Rzeczenica , Rzeczyca , Rzeki Małe , Rzekuń , Rzepin , Rzepnica , Rzeszotary , Rzeszów , Rzezawa , Rzędów , Rzgów , Rzyki , Sadki , Sadlinki , Sadowne , Sady , Samborowo , Samotwór , Sandomierz , Sanniki , Sanok , Sarnów , Sawin , Schodnia , Sejny , Serby , Serock , Serokomla , Sędziejowice , Sędziszów , Sędziszów Małopolski , Sępopol , Sępólno Krajeńskie , Sianów , Sicienko , Siechnice , Sieciechowice , Siedlce , Siedliszcze , Siedzikówny Inki" 7D, Siekierki Wielkie , Siemianice , Siemianowice Śląskie , Siemiatycze , Siemiątkowo , Siemień , Siemkowice , Siemyśl , Sieniawa , Sieniawka , Siennica , Sienno , Siepraw , Sieradz , Sierakowice , Sierakowo , Sieraków , Sieraków Śląski , Sieroniowice , Sierosław , Sieroszewice , Sierpc , Sierzchów , Siewierz , Sikorskiego 66-470 Kostrzyn nad Odrą , Silno , Simoradz , Skalbmierz , Skalmierzyce , Skała , Skałka , Skarbimierz Osiedle , Skarszewy , Skaryszew , Skarżysko Kościelne , Skarżysko-Kamienna , Skawina , Skępe , Skidziń , Skierbieszów , Skierniewice , Skłodowskiej-Curie 59-300 Lubin , Skoczów , Skoki , Skomlin , Skopanie , Skorogoszcz , Skoroszyce , Skorzewo , Skotniki , Skowarcz , Skórcz , Skórzec , Skórzewo , Skrbeńsko , Skrwilno , Skrzeszewo , Skrzydlów , Skrzynki , Skrzyszów , Skulsk , Skwierzyna , Sława , Sławków , Sławno , Sławoborze , Sławoszyno , Słomniki , Słotwina , Słubice , Słupca , Słupno , Słupsk , Smarchowice Wielkie , Smętowo Graniczne , Smolec , Smolno , Sobienie-Jeziory , Sobków , Sobniowska 38-200 Jasło , Sobolew , Sobolewo , Sobowidz , Sobótka , Sochaczew , Sochocin , Sokolniki , Sokołów Małopolski , Sokołów Podlaski , Sokoły , Sokółka , Solec , Solec Kujawski , Solec nad Wisłą , Solec-Zdrój , Somonino , Sompolno , Sońsk , Sopot , Sosnowa 26-900 Kozienice , Sosnowa 32-300 Olkusz , Sosnowica , Sosnowiec , Sośnica , Sośnicowice , Sośnie , Sowia Wola , Sowlany , Sportowa 68-100 Żagań , Spórok , Spytkowice , Srokowo , Sromowce Niżne , Sromowce Wyżne , Stalowa Wola , Stanisławów , Stanisławów Drugi , Staniszcze Wielkie , Stanowice , Stany , Stara Gadka , Stara Iwiczna , Stara Kiszewa , Stara Łubianka , Stara Wieś , Starachowice , Stare Babice , Stare Juchy , Stare Kotkowice , Stare Koźle , Stare Kurowo , Stare Miasto , Stare Oborzyska , Stare Pole , Stare Polichno , Stare Siołkowice , Stargard , Starogard Gdański , Starogardzka 89-650 Czersk , Starokrzepice , Starościn , Starowa Góra , Staroźreby , Stary Dybów , Stary Dzików , Stary Lubosz , Stary Sącz , Stary Tomyśl , Starzyno , Staszica 64-761 Krzyż Wielkopolski , Staszów , Staw , Stawiski , Stawiszyn , Stąporków , Steblów , Stefana Batorego 41-506 Chorzów , Stefanowo , Stegna , Stepnica , Sterdyń , Sterkowiec , Stęszew , Stężyca , Stoczek , Stoczek Łukowski , Stodólna 09-500 Gostynin , Stopnica , Straszyn , Strawczyn , Strawczynek , Stromiec , Stronie Śląskie , Stronno , Stróża , Stróża-Kolonia , Strumień , Strykowo , Stryków , Strzałkowo , Strzałków , Strzebielino Osiedle , Strzebielino-Osiedle , Strzebiń , Strzegom , Strzegowo , Strzelce Krajeńskie , Strzelce Opolskie , Strzelce Wielkie , Strzeleczki , Strzelin , Strzelno , Strzeniówka , Strzepcz , Strzyżew , Strzyżewice , Strzyżów , Studzienice , Subkowy , Sucha Beskidzka , Suchań , Suchedniów , Suchodaniec , Suchorze , Suchowola , Suchożebry , Suchy Las , Sulbiny , Sulechów , Sulejów , Sulejówek , Sulęcin , Sulęcinek , Sulęczyno , Sulików , Sulmierzyce , Sułkowice , Sułoszowa , Sułów , Sumina , Supraśl , Sus , Susiec , Susz , Suszec , Suwałki , Swadzim , Swarzewo , Swarzędz , Swolszewice Małe , Syców , Sypniewo , Syrynia , Szadek , Szałe , Szałsza , Szamocin , Szamotuły , Szczaki , Szczawnica , Szczawno-Zdrój , Szczebrzeszyn , Szczecin , Szczecinek , Szczejkowice , Szczekociny , Szczepankowice , Szczepanów , Szczerbice , Szczerców , Szczucin , Szczuczyn , Szczurowa , Szczutowo , Szczyrk , Szczytna , Szczytniki Duchowne , Szczytno , Szczyty , Szembekowo , Szemud , Szepietowo , Szewce , Szklarska Poręba , Szlichtyngowa , Szpetal Górny , Szprotawa , Szreńsk , Sztabin , Sztum , Sztumskie Pole , Sztutowo , Szubin , Szumowo , Szydłowiec , Szydłowo , Szydłów , Szymanów , Szymiszów , Ściegiennego 66-520 Dobiegniew , Ścigów , Ścinawa , Ścinawa Mała , Ślemień , Ślesin , Ślęza , Śliwice , Śliwniki , Śmigiel , Śniadowo , Śrem , Środa Śląska , Środa Wielkopolska , św. Wojciecha 43-190 Mikołów , Światowida 03-144 Warszawa , Świątniki , Świątniki Górne , Świbie , Świdnica , Świdnik , Świdwin , Świebodzice , Świebodzin , Świecie , Świekatowo , Świeradów-Zdrój , Świercze , Świerczów , Świerczyniec , Świerklaniec , Świerklany , Świerzawa , Święciechowa , Święta Katarzyna , Świętno , Świętochłowice , Świętoszów , Świnice Warckie , Świnna , Świnoujście , Taciszów , Tadeusza Zawadzkiego Zośki" 91 lok. 1, Tanowo , Tarczyn , Targowa Górka , Tarkowo Górne , Tarłów , Tarnawatka , Tarnobrzeg , Tarnogród , Tarnowo Podgórne , Tarnowskie Gór , Tarnowskie Góry , Tarnów , Tarnów Opolski , Tarnówka , Tczew , Tczewskie Łąki , Telatyn , Tenczynek , Teresin , Terespol , Tłuchowo , Tłuszcz , Tomaszowice , Tomaszowo , Tomaszów Lubelski , Tomaszów Mazowiecki , Tomice , Topola-Osiedle , Topolin , Toporowice , Toruń , Torzym , Toszek , Traugutta 69-200 Sulęcin , Traugutta 99-320 Żychlin , Trąbki , Trąbki Wielkie , Trębaczew , Troszyn , Truskolasy , Trzcianka , Trzciel , Trzcinica , Trzcińsko-Zdrój , Trzebiatów , Trzebień , Trzebież , Trzebinia , Trzebnica , Trzemeszno , Trześń , Trzygłowska 72-300 Gryfice , Tuchola , Tuchom , Tuchomie , Tuchów , Tuczno , Tulce , Tuliszków , Tułowice , Tupadły , Tuplice , Turek , Turka , Turobin , Turza Śląska , Turzno , Tuszyn , Twarda , Twardogóra , Tworków , Tworóg , Tychowo , Tychy , Tyczyn , Tykocin , Tylicz , Tylmanowa , Tyniec Mały , Tysiąclecia 41-303 Dąbrowa Górnicza , Tyszowce , Uchanie , Uciechów , Ujazd , Ujście , Ulanów , Ulhówek , Uniejów , Unisław , Urle , Urszulin , Urzędów , Ustanów , Ustka , Ustronie Morskie , Ustroń , Ustrzyki Dolne , Uścięcice , Wadowice , Wadowity 34-100 Wadowice , Walce , Walendów , Waleńczów , Walichnowy , Walim , Wałbrzych , Wałcz , Wapno , Warka , Warlubie , Warszawa , Warszkowo , Warszowice , Warta , Wartkowice , Waryńskiego 65-182 Zielona Góra , Warzno , Warzymice , Wasilków , Waśniów , Wąbrzeźno , Wąchock , Wąglikowice , Wągrowiec , Wąsewo , Wąsosz , Wąwolnica , Wejherowo , Welecka 72-006 Mierzyn , Werbkowice , Wesoła 59-140 Chocianów , Węgierska Górka , Węglew-Kolonia , Węglewice , Węgliniec , Węgorzewo , Węgorzyno , Węgrów , Węgrzce , Wiązowna , Wiązownica , Wiązów , Widawa , Widuchowa , Wiechlice , Wiejska 44-246 Palowice , Wielbark , Wieleń , Wielgie , Wielgomłyny , Wielichowo , Wieliczka , Wieliszew , Wielka Wieś , Wielki Klincz , Wielowieś , Wieluń , Wieniawa , Wieprz , Wierbka , Wieruszów , Wierzbica , Wierzchlas , Wierzchowo Dworzec , Wierzchucino , Wieszowa , Więcbork , Wilamowice , Wilcza , Wilczyce , Wilczyn , Wilkowice , Wilków , Winnica , Wińsko , Wioska , Wisła , Wisła Mała , Wisznice , Wiślica , Witanowice , Witaszyce , Witkowice , Witkowo , Witnica , Witonia , Witoszyn , Wizna , Wiżajny , Wleń , Władysława Łokietka 67-200 Głogów , Władysława Warneńczyka 41-200 Sosnowiec , Władysławowo , Władysławów , Włocławek , Włodawa , Włosienica , Włoszakowice , Włoszczowa , Wodzisław , Wodzisław Śląski , Wohyń , Wojcieszków , Wojcieszów , Wojcieszyn , Wojkowice , Wojkowice Kościelne , Wojnicz , Wojnowice , Wojska Polskiego 26-200 Końskie , Wojsławice , Wola , Wola Baranowska , Wola Filipowska , Wola Kopcowa , Wola Rasztowska , Wola Rębkowska , Wolbórz , Wolbrom , Wolica , Wolin , Wolsztyn , Wołczyn , Wołomin , Wołów , Woźniki , Wręczyca Wielka , Wrocław , Wroniawy , Wronki , Wróblik Szlachecki , Wróblowice , Wrząsowice , Wrzelowiec , Września , Wschowa , Wtelno , Wtórek , Wudzyn , Wydminy , Wymiarki , Wyry , Wyrzysk , Wysocko Małe , Wysogotowo , Wysoka , Wysokie Mazowieckie , Występ , Wyszków , Wyszogród , Wyszyna , Wyszyńskiego 14-200 Iława , Wyszyńskiego 55-120 Oborniki Śląskie , XX-lecia 68-208 Łęknica , XXX-lecia PRL 32-310 Klucze , Zabierzów , Zabłocie , Zabłudów , Zaborów , Zaborów I , Zaborze , Zabrze , Zabrzeg , Zachowice , Zagnańsk , Zagościniec , Zagórów , Zagórz , Zagórze , Zagrody , Zakliczyn , Zaklików , Zakopane , Zakroczym , Zakrzewo , Zakrzów , Zakrzów Turawski , Zalasowa , Zalesie Górne , Zalewo , Załom , Zambrów , Zamek Bierzgłowski , Zamość , Zaniemyśl , Zapolice , Zaręby Kościelne , Zarszyn , Zarzecze , Zaskale , Zasole Bielańskie , Zator , Zawada , Zawada Książęca , Zawady , Zawadzkie , Zawidów , Zawidz Kościelny , Zawiercie , Zawonia , Ząbki , Ząbkowice Śląskie , Ząbrowo , Zbąszynek , Zbąszyń , Zblewo , Zbludowice , Zbrosławice , Zbuczyn , Zbydniów , Zbytków , Zduny , Zduńska Wola , Zdzieszowice , Zebrzydowice , Zelów , Zendek , Zębowice , Zgierz , Zgłobice , Zgorzelec , Zgórsko , Zieleniewo , Zielin , Zielona , Zielona Góra , Zielonka , Zielonki , Ziębice , Złochowice , Złocieniec , Złoczew , Złota , Złotniki , Złotniki Kujawskie , Złotokłos , Złotoryja , Złotów , Złoty Stok , Zrębice , Zrębice Pierwsze , Zręcin , Zwierzyn , Zwierzyniec , Zwoleń , Źlinice , Żabia Wola , Żabnica , Żabno , Żagań , Żarki , Żarnowiec , Żarów , Żary , Żelechlinek , Żelechów , Żelistrzewo , Żelków-Kolonia , Żerków , Żernica , Żędowice , Żmigród , Żnin , Żodyń , Żołynia , Żor , Żory , Żółkiewka , Żółtańce-Kolonia , Żórawina , Żukowo , Żurawica , Żuromin , Żychlin , Żydowo , Żydów , Żyrardów , Żyrzyn , Żywiec , Żywocice ,
Ostatnia zmiana w systemie ZWIERZOKLUB nastąpiła 10.09.2021 20:25:28
© 2017-2020 Staranni

W naszej bazie posiadamy już 55 947 firm i instytucji.